معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد

تکمیل ۴۴۸۵ واحد مسکن مهر در اردبیل

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۰۹/۱۸
سهم استان اردبیل در ساخت مسکن مهر احداث و تکمیل ۴۱ هزار و ۳۷۸ واحد بوده که از این تعداد تاکنون ۴۰ هزار و ۴۸۵ واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، شهرام باباخانی، در جلسه بررسی پروژه مسکن مهر اردبیل اظهار داشت: سهم استان اردبیل در ساخت مسکن مهر احداث و تکمیل ۴۱ هزار و ۳۷۸ واحد بوده که از این تعداد تاکنون ۴۰ هزار و ۴۸۵ واحد با اقدامات انجام شده تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.

وی بیان کرد: در مجموع ۸۹۳ واحد از سهم استان در پروژه مسکن مهر هنوز تکمیل نشده که عملیات اجرایی این واحدها نیز در حال اجرا و تکمیل شدن است که اغلب واحدهای باقیمانده از این پروژه مربوط به مسکن مهر وحدت بوده و تلاش و جدیت بر تکمیل چرخه پروژه مسکن مهر در استان اردبیل است.

معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل از پیش‌بینی تکمیل این واحدها تا سال آینده خبر داد و افزود: به دلیل افزایش قیمتی که در ماه‌های اخیر در مصالح ساختمانی شاهد بودیم با وجود عقد قرارداد با پیمانکار اما این واحدها تکمیل نشد و برای تسریع در اجرا و تکمیل پروژه قرارداد را با پیمانکار پروژه لغو و ناگزیر به عقد قرارداد با پیمانکار جدید شدیم.

باباخانی گفت: انتظار می‌رود پیمانکار این پروژه با عمل به تعهدات خود و رفع مشکلات در این پروژه زمینه برای بهره‌برداری از این واحدها را نیز فراهم آورد تا بتوانیم با تکمیل و تامین زیرساخت‌های لازم شاهد تحویل این واحدها به متقاضیان باشیم.

معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه در پروژه‌های به بهره برداری رسیده شاهد اجرای آسفالت معابر و محوطه و تامین آب، برق و گاز هستیم، تصریح کرد: هشت باب مسجد و نیز مدرسه نیز در این شهرک‌ها احداث شده و براساس هماهنگی‌های انجام شده با نوسازی مدارس، با مشارکت خیرین شاهد بهره‌برداری از مدارس در این شهرک‌ها در اردبیل، خلخال، مشگین‌شهر و نمین تا آغاز سال تحصیلی آینده خواهیم بود.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000