برگزاری جلسه ستاد مسکن شهرستان مهاباد با مدیر شعب استان

جلسه ستاد مسکن شهرستان مهاباد با حضور مدیر شعب استان آذربایجان غربی به منظور بررسی مشکلات مسکن مهر مهاباد برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، سومین جلسه شورای مسکن شهرستان مهاباد به منظور بررسی مشکلات شرکت های تعاونی و فرآیند انجام اقدامات مربوط به فروش اقساطی و صدور کارت اقساط واحدهای احداثی با حضور دکتر شجاعی فرماندار ، محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی و مبارک قدم مدیرکل راه و شهرسازی استان وزنده طلب مدیر شعب استان در محل فرمانداری مهاباد برگزار شد.

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر و تشریح اهمیت تعیین تکلیف مطالبات ناشی از تسهیلات مسکن مهر واحدهای احداثی باقیمانده به تعداد 1501 واحد علی الخصوص سود دوران مشارکت مدنی و مدت زمان فروش اقساطی تسهیلات از سوی مدیر شعب استان و امکان سنجی برقراری خدمات زیر بنایی از سوی شرکت های خدمات رسان ، مقرر شد پیگیری و مکاتبه لازم با ادارات کل مرکزی در خصوص بخشودگی سود دوران مشارکت مدنی مربوط به دوران توقف پروژه ها که با دستور مرجع قضایی متوقف شده بود، انجام شود.

همچنین شرکت های تعاونی با ارایه فیش قطعی از شرکت های خدمات رسان نسبت به برقراری انشعاب واحدها از محل سهم الشرکه قرارداد فیمابین اقدام نمایند.

همچنین فرماندار مهاباد ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد بانک مسکن اعلام کرد : باید به منظور پاسخ به مطالبات بهحق اعضا شرکت های تعاونی روند عملیات از سوی تمامی عوامل کارگروه مسکن سرعت بیشتری به خود بگیرد و واحدهای احداثی سریعاً به افراد واجد شرایط واگذار شود.

وی تاکید کرد: باید ذهنیت منفی ایجاد شده در افکار عمومی را با عملکرد مثبت و قابل قبول و شفاف نمودن وضعیت رفع شود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000