در بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح شد

افتتاح ۳ هزار واحد مسکن مهر کیسون تا پایان سال

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۰۹/۲۴
در منطقه پرند مشکلی از لحاظ خدمات زیربنایی نداریم و تنها اتصال آن‌ها به شبکه باقی‌مانده است که پس از تکمیل و اتمام عملیات محوطه‌سازی می‌توانیم نوید اتفاقات خوبی دراین ناحیه را به متقاضیان بدهیم.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی حبیب‌اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید همراه اعضای هیأت‌ مدیره این شرکت طی بازدید از سایت مسکن مهر کیسون واقع در منطقه جنوبی فاز ۶ شهر جدید پرند ضمن بررسی عملیات فنی و اجرایی ساخت پروژه‌ها از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل موجود قرار گرفت.

در این راستا محسن وطن‌خواهی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با بیان اینکه سایت مسکن مهر کیسون دارای ۱۶ هزار واحد مسکونی بوده که ۸ هزار واحد آن تا کنون به متقاضیان تحویل داده شده است گفت: خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده در ماه‌های اخیر و راهکارهای اعلامی از سوی مجمع شرکت عمران شهرهای جدید موفق شدیم این سایت را مجددا فعال و عملیات اجرایی را آغاز کنیم.

وطن‌خواهی با اشاره به اینکه هم‌ اکنون ۹۶۰ واحد در این سایت در حال واگذاری به متقاضیان است گفت: گفتنی است درحال حاضر ۱۲۰۰ واحد در زون ۶ این سایت در دست پیگیری است که در صورت رفع مشکلات تا ۲ ماه آینده به مالکان تحویل داده خواهد شد.

این مقام مسوول با تأکید براینکه در صورت رفع تمامی نواقص آمادگی افتتاح ۳ هزار تا ۳ هزار و ۲۰۰ واحد در این سایت را داریم گفت: خوشبختانه در این منطقه مشکلی از لحاظ خدمات زیربنایی نداریم و تنها اتصال آن‌ها به شبکه باقی‌مانده است که پس از تکمیل و اتمام عملیات محوطه‌سازی می‌توانیم نوید اتفاقات خوبی دراین ناحیه را به متقاضیان بدهیم.

به گفته وی بخش عمده ای از فشارهای مردم و مشکلات شهر جدید پرند مربوط به تکمیل پروژه‌های شرکت کیسون بوده که خوشبختانه با ساز و کارهای اعلام شده میزان چشمگیری از آن‌ها رفع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با اعلام این مطلب که بخش گسترده‌ای از پروژه‌ها تا پایان سال جاری افتتاح خواهد شد گفت: بقیه واحدهای باقیمانده پس از تکمیل خدمات زیربنایی به مدت یک ماه و نیم برای انجام عملیات روسازی و محوطه سازی زمان نیاز دارند تا آماده تحویل به مالکان شوند.

وطن‌خواهی در این خصوص تأکید کرد: شرکت عمران آمادگی تحویل تا ۱۶ هزار واحد از ۲۵ هزار واحد پروژه‌های باقی مانده پرند را به شرط تکمیل خدمات زیربنایی دارد که از دستگاه‌های خدمات‌رسان و مسوولین ذی‌ربط درخواست همکاری متقابل را داریم.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000