سرویس جدید بانک مسکن برای صاحبان کسب‌ و کار مجازی معرفی شد

ارایه سرویس درگاه پرداخت اینترنتی بانک مسکن

امکان ارایه سرویس درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) توسط بانک مسکن برای استفاده مشتریان فراهم شده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، پرداخت اینترنتی نوعی پرداخت مجازی و پرداخت هزینه یک کالا به صورت مجازی و غیرحضوری است که از طریق آن دارندگان تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب می‌توانند با استفاده از مشخصات کارت بانکی خود شامل شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضاء و کد اعتبار سنجی (CVV2) نسبت به خرید کالا یا خدمات از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی اقدام کنند.

با توجه به سیاست های بانک مسکن در خصوص بازاریابی و توسعه ابزارهای پرداخت الکترونیکی و همچنین ارایه خدمات مطلوب به پذیرندگان و مشتریان بانک، اخیرا شرکت فناوری اطلاعات ناواکو از شرکت‌های زیرمجموعه بانک مسکن که متولی ارایه بخشی از خدمات حوزه پرداخت بانک است، امکان ارایه سرویس درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) را برای مشتریان بانک مسکن فراهم کرده است
برای بهره‌مندی از این خدمت جدید در بانک مسکن، متقاضیان و دارندگان سایت‌های اینترنتی ارایه دهنده کالا و خدمات می‌توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک مسکن و ارایه مدارک لازم و تکمیل فرم های مربوطه، اقدام به ثبت درخواست استفاده از این سرویس کنند.
پس از انجام تعاریف لازم توسط شرکت ناواکو، پذیرندگان سرویس می توانند امکان استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی بانک مسکن را در سایت اینترنتی خود برای تمامی مشتریان دارنده کارت های بانکی عضو شبکه شتاب فعال کنند. لازم به ذکر است امکان اخذ گزارش ها و تراکنش های انجام شده روی درگاه ها نیز در پورتال شرکت ناواکو برای پذیرندگان فراهم شده است و به این ترتیب رسیدگی به حساب ناشی از تراکنش ها از طریق این درگاه برای پذیرندگان این سرویس تسهیل شده است.
به گزارش هیبنا، جایگاه ویژه تجارت الکترونیک در دنیای امروز و افزایش روزافزون شمار فروشگاه‌های اینترنتی تقاضا برای استفاده از خدمات درگاه پرداخت الکترونیک (IPG) را افزایش داده است. در این میان انتخاب‌های گوناگونی میان مشتریان متقاضی دریافت این خدمات وجود دارد که بانک مسکن با توجه به ماهیت دولتی، اعتبار، پیشینه فعالیت چند دهه و سابقه نوآوری در زمینه انواع خدمات پرداخت نظیر پرداخت اقساط و ... نمره بالایی در عمده شاخص های اعتماد مشتریان دریافت می کند و یک انتخاب ایده آل برای متقاضیان دریافت سرویس درگاه پرداخت اینترنتی محسوب می شود.
تمایل به خرید از طریق این درگاه ها نیز در سال های اخیر به طور مستمر افزایش یافته چراکه به سادگی و با یک شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضا و کد CVV2 می توانند وجه لازم در قبال خرید کالا یا خدمت را پرداخت کنند. در این روش همچنین نیازی به جابه‌جایی پول نقد نیست و بهای پرداختی مستقیم به حساب فروشنده کالا یا خدمت منتقل می شود؛ ضمن اینکه استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی از سفرهای زائد درون‌شهری می‌کاهد و بر کیفیت زندگی در شهرها از طریق کاهش ترافیک و آلودگی هوا می‌افزاید. همه این موارد اهمیت ایجاد درگاه امن پرداخت اینترنتی را برای صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی دوچندان می‌کند که درگاه بانک مسکن می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌های پیش‌روی آنها باشد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000