مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس:

تزریق ۸۰۰ میلیارد اعتبار به مسکن مهر پردیس

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۱۰/۰۱
به دنبال اخذ مصوبه دولت هستیم تا ۸۰۰ میلیارد تومانی که در گذشته از آورده‌های مردم برای زیرساخت‌ها صرف شده بود، به تکمیل پروژه‌ها تخصیص داده شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از مهر، سید مهدی هدایت در خصوص همکاری شرکت عمران شهر جدید پردیس با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) اظهار داشت: همکاری این دو دستگاه در موضوع احداث متروی پردیس است و شرکت عمران شهر جدید پردیس و قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص)، علاوه بر این پروژه، چند پروژه زیرساختی دیگر را نیز با یکدیگر تکمیل خواهند کرد.

وی تأکید کرد: قرار نیست قرارگاه ، مسکن مهر پردیس را تکمیل کند؛ معمولاً قرارگاه در مسائل اجتماعی مانند مسکن مهر ورود نمی‌کند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه اصلی‌ترین موضوع در دست اقدام برای مسکن مهر این شهر، رفع مشکل افزایش قیمت نصبیات در پروژه‌های مسکن مهر است، افزود: در حال حاضر احداث ۵۰۰۰ واحد مسکن مهر پردیس به پایان رسیده اما مشکل نصبیات مانند آسانسور، پکیج و شیرآلات را داریم که به طور متوسط، هر واحد بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان برای تکمیل این نصبیات، منابع نیاز دارد. به طور مثال هزینه احداث هر دستگاه آسانسور در هر مجتمع تا ۱۰۰ میلیون تومان افزایش داشته که مجتمع‌های ۵ طبقه باید ۱۰ میلیون تومان برای نصب آسانسور به ازای هر واحد پرداخت کنند.

هدایت درباره راهکارهای تأمین منابع مالی تکمیل پروژه‌های مسکن مهر پردیس گفت: دو اقدام را به طور جد در دستور کار داریم که شامل افزایش وام متقاضیان از محل منابع بانک عامل بخش مسکن و همچنین بازگرداندن 800 میلیارد تومان از آورده‌های متقاضیان مسکن مهر پردیس است که در گذشته صرف احداث زیرساخت‌ها شده بود. به همین دلیل به دنبال اخذ مصوبه هیات دولت هستیم تا این 800 میلیارد تومان را در جهت تکمیل پروژه‌ها، به مردم بازگردانیم.

این مقام مسوول در شرکت عمران شهرهای جدید در خصوص انتقال اضافه ثبت‌نامی‌های مسکن مهر پردیس به پرند و هشتگرد تصریح کرد: قرار است این روند صرفاً با توافق متقاضی انجام شود و اگر متقاضیان راضی نباشند، مجبور به انجام آن نخواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مبلغ آورده مسکن مهر پرند و هشتگرد، کمتر از آورده ثبت‌نام برای مسکن مهر پردیس است، در صورتی که متقاضی خرید مسکن مهر در پردیس مایل به انتقال به پرند و هشتگرد باشد، مابه‌التفاوت آورده وی در پردیس نسبت به آورده‌های پرند و هشتگرد به متقاضی عودت داده خواهد شد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000