همکاران بازنشسته آیینه تمام نمای شاغلین می باشند

25 دی ماه، مصادف با سالروز تاسیس بانک مسکن، مراسم گرامیداشت هشتادمین سالروز، با حضور مسوولین مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی، مدیران سابق و همکاران بازنشسته، در محل سالن همایش این مدیریت برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این مراسم که معاونین مدیریت شعب استان، روسای حوزه حراست و جنوب استان و روسای دوایر مدیریت، نیز حضور داشتند امیر رنجبریان مدیر شعب استان طی سخنانی هشتادمین سالروز تاسیس بانک مسکن را تبریک گفت و بانک مسکن را بانکی مردمی و تخصصی، توسعه ای معرفی نمود که تاکنون افتخارات زیادی را در جامعه کسب نموده است.

وی با بیان تاریخچه و گزارشی از عملکرد بانک مسکن افزود: در سطح کشورحدود 8 میلیون خانوار توسط بانک مسکن صاحب خانه شده اند و در استان آذربایجان شرقی توانسته ایم تعداد 300 هزار خانوار را، از انواع تسهیلات مسکن، بانک مسکن بهره مند سازیم.

رنجبریان در ادامه سخنان خود به توانمندی و لیاقت های همکاران بازنشسته اشاره کرد و گفت: همکاران بازنشسته آیینه تمام نمای شاغلین بوده و شایستگی همکاران بازنشسته در حدی است که بنده نمی توانم حق مطلب را بیان کنم زیرا همکاران بازنشسته 30 سال از بهترین دوران زندگی و جوانی خود را با افتخار طی نموده اند و این آرزوی همکاران شاغل می باشد که با افتخار، به این درجه نائل آیند. وی افزود: واژه احترام گذاشتن به بازنشستگان اصطلاح نادرستی می باشد چون همکاران بازنشسته خودشان، ذاتا محترم می باشند و دارای تجاربی هستند که این تجربه، قدمت و پشتوانه 30 ساله دارد. بنابراین آنان را معلمینی خواند که باید همکاران شاغل را در شرایط گوناگون حمایت نمایند.

رنجبریان با واجب خواندن حفظ و حرمت بازنشستگان گفت: تکریم و حفظ حرمت بازنشستگان در آمیزه های دینی و فرهنگی ما سفارش شده است و در این رابطه به حدیثی از حضرت امام صادق(علیه السلام) به نقل از پیامبر گرامی اسلام(ص) اشاره کرد که می فرمایند: احترام به مسلمان سپید موی، تجلیل از خداوند می باشد.

وی ادامه داد هر کس قدر بزرگان خود را نداند، خارج از اصول دین و ایرانیت گام برداشته است.

مدیر شعب استان در پایان سخنان خود خواستار حمایت همه جانبه همکاران بازنشسته از بانک شد و ادامه داد: در شرایط کنونی اقتصادی، بانک نیازمند کمک های همکاران بازنشسته در بخش های بازاریابی و جذب منابع و وصول مطالبات معوق می باشد تا با یاری همدیگر با توکل به خداوند متعال، با ترسیم وضعیت بهتری برای آینده، از این برهه هم عبور نماییم.

گفتنی است در این مراسم، خلیل ایمانی بخشایش معاون مدیریت شعب استان، منصور کریمی رییس کانون بازنشستگان استان، و 5 نفر از مدیران سابق بانک نیز به ایراد سخن پرداختند و لوح تقدیر و تندیس های مربوطه به هر یک از مدیران سابق توسط مدیر شعب استان اهداء شد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000