دیدار مسوول هماهنگی دفتر امور ایثارگران وزارت امور اقتصادی و دارایی با فرزندان شاهد بانک مسکن

به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا حجت‌الاسلام و المسلمین لطف‌الله ثقفی با همراهی تقوی، با فرزندان شاهد شاغل در بانک و خانواده ایشان، دیدار و گفتگو کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در ابتدای این دیدار و پس از قرائت فاتحه برای شادی روح شهدای عزیز و امام شهداء، حجت‌الاسلام و المسلمین ثقفی، مشاور وزیر و مسوول هماهنگی دفتر امور ایثارگران وزارت امور اقتصادی و دارایی با قرائت آیاتی از قرآن، شهدا را زنده در نزد پروردگار متعال دانست و مقام آنان را عالی و متعالی عنوان کرد.
حجت الاسلام و المسلمین ثقفی در این دیدارها ضمن تاکید بر حفظ ارزش های ایثار و شهادت و اینکه قشر عظیم شهدا و ایثارگران بر گردن همه مردم ایران حق دارند، خاطر نشان کرد: شهدای ما بزرگترین اسوه های بصیرت، شهادت طلبی و ولایت مداری هستند و ما هر چه داریم از برکت ایثار و فداکاری این عزیزان است.
وی اظهار داشت : خانواده معظم شهدا و ایثارگران از بهترین مروجان فرهنگ ناب ایثار و شهادت در جامعه هستند که نقش اساسی و سازنده ای در حفظ نظام و انقلاب اسلامی داشته و دارند.
مصطفی تقوی مدیر شعب استان در این دیدار در بخشی از سخنان خود با تأکید بر تکریم و تعلیم شعار دفاع مقدس اظهار کرد: جایگاه رفیع شهید و فرهنگ شهادت چیزی نیست که به سادگی قابل وصف باشد و ما هرچه داریم از برکت خون شهدا و امام شهدا داریم .
مدیر شعب استان مازندران با ذکر بیاناتی از مقام معظم رهبری ابراز داشت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و تجلیل و تکریم از خانواده شهیدان از وظایف همگان است.
خانواده شهدا در این دیدار از این اقدام ارزشمند در زنده نگه داشتن نام و خانواده شهدا ابراز خرسندی و تشکر نموده و آن را موجبات دلگرمی و نشاط و ترویج روحیه ایثارگری در جامعه دانستند.
در پایان این دیدارها، لوح تقدیر و هدایایی به خانواده معظم شهدای بانک مسکن استان و همکاران ایثارگر اهدا شد.
همچنین نماز ظهر و عصر به امامت حجت‌الاسلام و المسلمین ثقفی در منزل یکی از خانواده شهدا اقامه شد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000