دوره جدید ریاست محمدی در سازمان بورس آغاز شد

دسته بندی : اقتصاد کلان
۱۳۹۷/۱۱/۱۰
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با حکم وزیر اقتصاد در سمت خود ابقاء و دوره دوم ریاست خود را رسما آغاز کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، در حکم صادره از سوی دکتر "فرهاد دژپسند" برای "شاپور محمدی" می خوانیم: نظر به تعهد، تخصص، دانش و توانمندی های ارزنده جنابعالی در بازار سرمایه کشور و در اجرای مفاد ماده (9) قانون بازار اوراق بهادار، به موجب این حکم به سمت رییس هیات مدیره و رییس سازمان بورس و اوراق بهادار منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال در جهت تحقق اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، حضوری فعال و همه جانبه داشته باشید.
توفیق و سربلندی جنابعالی را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله از خداوند منان خواستارم.
این گزارش حاکی است، شاپور محمدی در تاریخ ۶ مرداد ماه ۱۳۹۵ با حکم وزیر اقتصاد وقت، فعالیت خود را بعنوان رییس سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز و پس از طی دوره ۳۰ ماهه حضور خود در این سمت، مجددا در بهمن ماه سال جاری، با حکم فرهاد دژپسند برای ادامه کار، منصوب شد.
گفتنی است، صدور این حکم انتصاب بر اساس مصوبه مورخ 18 دی ماه سالجاری شورای عالی بورس و اوراق بهادار، صورت پذیرفته است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000