دوچرخه سواری همکار بازنشسته در لرستان

به مناسبت هشتادمین سالروز تاسیس بانک مسکن و روز ملی هوای پاک و در راستای ایفای مسوولیت اجتماعی همکار بازنشسته لرستانی مسافت 115 کیلومتری کوهستانی را با دوچرخه رکابزنی کرد .
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، ولی اله آزرم، همکار بازنشسته اداره کل بازرسی بانک در شهرستان بروجرد با اشاره به فعالیت ورزشی خود از دوران کودکی و نوجوانی گفت : از سنین کودکی و نوجوانی به ورزش روی آورده ام و از سن 29 سالگی به طور فعال ورزش را شروع کرده ام و تا کنون در ورزش های کوهنوردی ، شنا و دوچرخه سواری به صورت حرفه ای انجام فعالیت کرده ام . در ورزش دوچرخه سواری چندین مورد رکاب زنی با مسافت های طولانی داشته ام و در ورزش کوهنوردی صعود به قلل مختلف را در کارنامه ورزشی خود دارم .

وی که در حال حاضر نماینده حقوقی بانک در دفتر اسناد رسمی شهرستان بروجرد می باشد با اشاره به ویژگی های ورزش دوچرخه سواری گفت : از ویژگی های این ورزش این است که به سادگی در دسترس می باشد و دومین ویژگی آن علاوه بر ورزش برای انجام کارهای روزانه نیز بسیار موثر است . به طور کلی دوچرخه سواری علاوه بر سوزاندن کالری و تقویت عضلات پا می تواند برای افزایش سلول های مغز، کاهش اضافه وزن ، جلوگیری از بروز بیماری های روانی ، دیابت و ورم مفاصل موثر باشد و به طور کلی دوچرخه سواری بهترین راه برای کاهش خطر مشکلات سلامتی مرتبط با سبک زندگی بی تحرک است .

وی در ادامه با بیان تاثیر فعالیت های ورزشی بر برنامه های شغلی و زندگی خود افزود : خوش اخلاقی در خانواده و جامعه و همچنین انتقال انرژی مثبت به دیگران از فواید معجزه آسای فعالیت های ورزشی است . همچنین ورزشکاران یاس و نا امیدی به خود راه نداده و همواره به آینده خود امیدوار و انگیزه شان برای ساختن زندگی بهتر، بیشتر از دیگر افراد می باشد. وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عملکرد ورزشی خود گفت: برای انجام کارهای روزمره بجای استفاده از ماشین از دوچرخه استفاده می نمایم در خصوص فعالیت ورزشی دوچرخه سواری که به صورت انفرادی انجام داده ام مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر است که از بروجرد تا اصفهان از مسیر اراک به مسافت 500کیلومتر را پیمودم و در خصوص ورزش کوهنوردی همراه با گروه کوهنوردی اشکان تا کنون موفق به صعود به دماوند ،علم کوه ،سبلان ،شیرکوه ، قالی کوه ، جوپار کرمان ،دنا ،شاهو ،الوند ،تفتان ،کرکس ،اشترانکوه ، سماموس ،کلاه قاضی ،مخمل کوه ،کوه کلاه ،هشتاد پهلو و .... شده ام.

وی در پایان با اشاره به حمایت های بانک مسکن از فعالیت های ورزشی و مسوولیت اجتماعی گفت: لازم می دانم از حمایت و محبت بی دریغ آقای رحیمی انارکی مدیر عامل بانک که همیشه حامی همکاران بازنشسته و فعالیت های ورزشی می باشند تشکر داشته باشم .همچنین از آقای ایزدی مدیر ورزشکار و ورزش دوست و یار همیشگی ورزشکاران که حمایت های وی ستودنی است و آقای دهداری زاده مدیر شعب استان لرستان که با ایجاد انگیزه زمینه ساز این حرکت شدند و همچنین کانون بازنشستگان کشور و استان لرستان کمال تشکر را دارم و در پایان این حرکت ورزشی را به همکاران بانک مسکن در سراسر کشور تقدیم می کنم. در انتهای مسیر این رکابزنی که در محل مدیریت شعب استان لرستان واقع شد ، در مراسم استقبال از همکار بازنشسته دهداری زاده مدیر شعب استان لرستان به همراه جمعی از همکاران مدیریت و همکاران بازنشسته استان با اهدای گل و هدایایی از زحمات همکار ورزشکار قدردانی به عمل آوردند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000