پرسش‌های مشتریان از مدیران ارشد بانک مسکن در مرکز ارتباط با مشتریان تشریح شد

رفع ابهام مشتریان بانک مسکن درباره سقف مجاز برداشت و پرداخت

امکان ارتباط مستقیم با مدیران ارشد بانک مسکن همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، این هفته در «مرکز ارتباط با مشتریان» فراهم شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در اجرای طرح تکریم مشتریان و جلب رضایت ارباب رجوع، همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی مدیران ارشد بانک مسکن با حضور در مرکز ارتباط با مشتریان بانک (call center) ، به صورت روزانه (تا پایان هفته جاری و بر اساس جدول زمانی مشخص) پاسخگوی سوالات و ابهامات مشتریان در حوزه‌های فعالیت خود هستند. در این راستا، ساسان شیردل، مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن روز گذشته با حضور در این مرکز پاسخگوی سوالات و موضوعات مختلف مطرح شده از سوی مشتریان و مخاطبان بانک مسکن بود.
شیردل درباره آنچه از طریق این مرکز، توسط مشتریان بانک مسکن خطاب به مدیران مطرح شد، با اشاره به پرتعدادترین سوالات مطرح شده از سوی مشتریان به هیبنا گفت: خدمات حوزه فناوری اطلاعات بانک مسکن به دو بخش خدمات حوزه پرداخت در داخل مجموعه بانک و نیز پشتیبانی از پایانه‌های فروشگاهی (POS)، کیوسک‌بانک و نظایر آن قابل تقسیم‌بندی است که روز گذشته سوالات و ابهاماتی درباره هر دو حوزه از سوی مشتریان مطرح و پاسخ های کارشناسی لازم و شفاف به آنها ارایه شد.
به گفت وی، برخی از مشتریان درباره فرایند استفاده از سرویس‌ها و خدمات پرداخت بانک مسکن دچار ابهاماتی بودند که کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به آنها پاسخ کامل دادند.
شیردل با بیان اینکه تعدادی از سوالات نیز ناظر بر ضوابط حاکم بر سقف برداشت و خرید و برخی محدودیت‌ها در این زمینه بود، توضیح داد: بانک مسکن در چارچوب ضوابط بانکی ابلاغی از سوی بانک مرکزی به سقف‌های مجاز انتقال وجه و خرید پایبند است، اما ظاهرا برخی از بانک‌ها این ضوابط را رعایت نمی‌کنند و این موضوع می تواند موجب آسیب چهره بازار پول در نظر برخی از مشتریان شبکه بانکی شود.
مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن از پیگیری موضوع از طریق بانک مرکزی خبر داد و تاکید کرد: لازم است به این موضوع رسیدگی شود، چراکه تناقص در سقف برداشت و پرداخت با استفاده از سرویس‌های مختلف مشتریان بانکی را سردرگم خواهد کرد.
شیردل با اشاره به اینکه بخشی از تماس‌های دیروز با مرکز ارتباط با مشتریان نیز مربوط به سامانه پرداخت الکترونیک عوارض (ETC) بود، یادآور شد: این سرویس 700 هزار کاربر دارد و در سه آزادراه پرتردد به کاربران خدمات پرداخت بدون توقف و آنی عوارض می‌دهد.
به گفته وی، برخی از کاربران این شبکه درباره پیامک‌های دریافتی از بابت اعتبار حساب پرداخت الکترونیکی عوارض و مسائل پیرامون آن سوالاتی داشتند که به آنها پاسخ داده شد.
شیردل خاطرنشان کرد: با توجه به تلاش بانک مسکن برای ارتقای سطح کیفی خدمات الکترونیک ارایه شده، میزان رضایتمندی از این خدمات قابل توجه است، اما در عین حال اشکالات و ابهاماتی که از سوی برخی از مشتریان در تماس با Call Center مطرح می‌شود، عمدتا از رعایت ضوابط بالادستی و نیز برخی عوامل بیرونی نشات می‌گیرد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000