بازدید اسلامی از بزرگترین محله هدف بازآفرینی هرمزگان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۱۱/۲۹
اسلامی ضمن بازدید از بزرگترین محله هدف بازآفرینی شهری استان هرمزگان، از اهالی این محله به دلیل همکاری‌های مستمر و مفید خود با ستاد ملی بازآفرینی استان هرمزگان تشکر کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در سفر یک‌ روزه خود، همزمان با سفر هیات دولت به استان هرمزگان، ضمن بازدید از محله چاهستانی‌ها گفت: این محله که بزرگترین محله هدف بازآفرینی شهری این استان محسوب می‌شود، باید هرچه سریع‌تر بازآفرینی شده و دگرگونی‌های مشهودی در آن دیده شود.

وی با بیان اینکه مدیران تا بازآفرینی محلات هدف نباید آرامش داشته باشند، افزود: نکته مهم در بازآفرینی توسعه‌گران هستند که باید امکانات خود را همراه با مشارکت به صورت سرمایه در گردش در این محلات به کار گیرند.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه در جمع صمیمی اهالی محله چاهستانی‌ها حضور یافت و با شنیدن نقطه نظرات اهالی، در پاسخ به آن‌ها گفت: از نظر بنده اهالی محله خود باید پیش قدم بازآفرینی محله خود باشند، با این حال بنده متوجه صحبت‌ها و گله‌های شما شده‌ام و قول می‌دهم پیگیری‌های ویژه‌ای برای حل مشکلات شما داشته باشیم. امیدوارم هرچه سریع‌تر مسائل موجود در محله چاهستانی‌ها با اولویت ویژه‌ای که به آن اختصاص یافته است، حل شود.

لازم به ذکر است محله چاهستانی‌ها بزرگترین بافت فرسوده و محله هدف بازآفرینی استان هرمزگان در مرکز این استان، در شهرستان بندرعباس واقع شده است که ۱۱۰ هکتار مساحت دارد و ۴۰۰۰ واحد مسکن فرسوده با بیش از چند هزار خانوار ساکن در این محله واقع شده است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000