مدیریت شعب استان کرمان یکی از ۴ دستگاه برتر استان در سال ۹۶ شد

مدیریت شعب بانک مسکن استان کرمان رتبه برتر ارزیابی عملکرد رعایت حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی را کسب کرد .
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، بر اساس بازرسی انجام شده توسط هیات های بازرسی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی وحقوق شهروندی وعفاف وحجاب مدیریت شعب استان کرمان با کسب رتبه برتر در رتبه بندی سال 96 یکی از4دستگاه برتر در استان شناخته شد .

حسین حاجی پور مدیر شعب استان ضمن تبریک کسب این موفقیت، بستر سازی برا ی تسهیل ارایه خدمات بانکی ،حفظ و حراست از حقوق مشتریان وارباب رجوع، رعایت اصول مشتری مداری، رعایت اخلاق حرفه ای، توجه ویژه به مسائل عفاف وحجاب، فرهنگ سازی و نهادینه کردن مقوله عفاف و حجاب در بین کارکنان و ارباب رجوع عمل به مسوولیت اجتماعی و آموزش مستمر کارکنان را از جمله مواردی عنوان کرد که در کسب رتبه برتر مدیریت شعب استان تاثیرگذار بوده است .

مدیر شعب استان توسعه خدمات الکترونیکی، اطلاع رسانی و آگاه سازی شهروندان به حقوق تکالیف، ارتباط موثر با مردم، روان سازی قوانین و مقررات، ارایه خدمات مطلوب به شهروندان، پایش و ارزیابی وضعیت حقوق شهروندی در سازمان و تشویق و توانمندسازی مدیران و کارکنان را از مواردی دانست که در موفقیت سازمان ها در رعایت حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و عفاف و حجاب نقش دارد .

شایان ذکر است مدیریت شعب استان طبق اعلام ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و عفاف و حجاب استانداری کرمان با کسب رتبه برتر جزء4 دستگاه برتر در این زمینه انتخاب شد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000