معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی

سیستم مشارکت باعث سرعت در تولید مسکن می‌‌شود

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۷/۱۲/۰۵
مازیار حسینی با تأکید بر اینکه ساخت مسکن برای کارگران استان کرمان سرعت خواهد گرفت تصریح کرد: سیستم مشارکت باعث سرعت در تولید مسکن می‌شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مازیار حسینی معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، در رابطه با برنامه‌های تولید مسکن در استان کرمان گفت: استان کرمان یکی از استان‌هایی است که تقاضا برای مسکن در آن بسیار زیاد است و خوشبختانه در سفر وزیر راه و شهرسازی به این استان حرکت‌های خوبی صورت گرفت.

وی بابیان اینکه در سفر اسلامی به شهرستان سیرجان یکی از موفق‌ترین پروژه‌های مشارکتی در حوزه ساختمان‌سازی به بهره‌برداری رسیده افزود: در واقع این ایده که ما بتوانیم زمین را در اختیار سازندگان خوش‌نام قرار داده و مردم و سازندگان بخش خصوصی را برای ساخت مسکن به‌ صورت مشارکتی تشویق کنیم ایده بسیار جذابی است که می‌تواند مشکلات این حوزه را حل کند.

حسینی با تأکید بر اینکه در سیستم ساخت مشارکتی تولید انبوه مسکن صورت می‌گیرد در حالی‌ که وزارت راه و شهرسازی تنها زمین و تسهیلات در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد ادامه داد: یکی از تجربه‌های موفق تولید انبوه مسکن ساخت مشارکتی است که امروزه شاهد بهره‌برداری از این دستاورد هستیم.

وی از دستور وزیر راه و شهرسازی برای ساخت مسکن انبوه در استان کرمان خبر داد و گفت: طبق دستوری که وزیر راه و شهرسازی صادر کرده مسکن‌سازی در استان کرمان جزو اولویت‌های اصلی این وزارت خانه است تا با کمک و مشارکت مردم این مشکل اصلی در این استان برطرف شود.

به گفته معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اجرایی شدن این دستورات گام‌های مهمی در حوزه ساخت مسکن برداشته خواهد شد و عملاً نیاز مسکن این استان به‌ خصوص برای بخش‌های صنعتی در حوزه سکونت کارگران برطرف می‌شود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000