دیدار مدیر شعب کردستان با سازمان نظام مهندسی

همزمان با گرامیداشت روز ملی مهندس،جلال الدین سلیمی مدیر شعب بانک مسکن استان کردستان در راستای گسترش تعاملات بانک و سازمان نظام مهندسی با رییس و هیات مدیره این سازمان دیدار و از جامعه مهندسین استان تقدیر کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این دیدار سلیمی بر نقش مهندسان در ایجاد ساختمانهای امن و زیبا تأکید کرد و ابراز داشت: مهمترین موضوع افراد هر جامعه ای محل سکونت آنهاست که باید محیطی امن، آرام، با رعایت مسائل زیست‌محیطی توأم با فضای شهری مبتنی بر مناسب‌سازی مبلمان شهری باشد و این مهم جز با تفکرات مهندسین کارآمد محقق نخواهد شد.
سلیمی با بیان اینکه جامعه مهندسی یک مجموعه بسیار ارزشمند از زنجیره مختلف رشته‌ها و گرایش‌ها شامل شهرسازی، معماری، سازه ، برق، تأسیسات ، نقشه‌برداری و ترافیک است، تصریح کرد: کارکرد این مجموعه‌ها، یک سازمان اجتماعی را تشکیل می‌دهد به نام سازمان نظام مهندسی ساختمان که در ارتقاء کیفیت زندگی و سطح رفاه و آسایش شهروندان بسیار مؤثر است و ایفای این امربعنوان یک مسوولیت اجتماعی بر دوش مهندسان است.
سلیمی با ابراز خرسندی از ارایه خدمات مالی و بانکی، بانک مسکن به اعضای سازمان نظام مهندسی استان افزود: در این مدت بانک مسکن با سازمان نظام مهندسی تعاملات و همکاریهای بسیار ارزنده ای داشته است و دلیل بر ارتباط بسیار قوی و مستحکم این دو سازمان با هم می باشد که امیدواریم در آینده بتوانیم با مشارکت مالی در پروژهای عمرانی سازمان نظام مهندسی، خدمات مالی و بانکی ویژه ای را به جامعه مهندسین استان ارایه دهیم.
در ادامه این دیدار محمودی رییس سازمان نظام مهندسی استان ضمن تقدیر از حضور مدیران بانک مسکن در روز مهندس ابراز داشت: سازمان نظام مهندسی و اعضای آن همواره خدمات ویژه ای را از بانک مسکن دریافت کرده اند و لازم است از آقای شاهمرادی رییس شعبه آبیدر سنندج و کارکنان این شعبه در جهت ایجاد تعامل بسیار سازنده با اعضای سازمان، قدردانی نمایم.
در پایان این دیدار مدیر شعب بانک مسکن استان کردستان با اهدای هدایایی به رییس و اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان، از جامعه مهندسین استان در روز مهندس تقدیر بعمل آورد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000