چهارمین دوره جشنواره ملی عکس آب با شعار «آب برای همه» برگزار می‌شود

این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب و اصلاح الگوی مصرف، هم‌زمان با بزرگداشت روز ملی آب، ساعت ۱۳ دوشنبه سیزدهم اسفندماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن و به نقل از گروه محیط زیست خبرگزاری فارس، چهارمین دوره جشنواره ملی عکس آب با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب و اصلاح الگوی مصرف، هم‌زمان با بزرگداشت روز ملی آب، ساعت ۱۳ دوشنبه سیزدهم اسفندماه ۱۳۹۷ با شعار «آب برای همه» در موزه فلسطین فرهنگستان هنر افتتاح می‌شود.

در این جشنواره که به همت مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب اتاق ایران، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و با همکاری کمیسیون ملی یونسکو در ایران به‌منظور بزرگداشت روز ملی آب و با توجه به بحران جدی کم‌آبی برگزار می شود، قاسم تقی‌زاده خامسی، معاون آب و آبفای وزارت نیرو، حجت‌الله ایوبی دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو- ایران، غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران و ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل بانک مسکن حضور دارند.

همچنین در این جشنواره از ۶۰ اثر برگزیده رونمایی می‌شود. گفتنی است که بابک برزویه دبیر چهارمین دوره این جشنواره آب است و انتخاب و ارزیابی آثار ارسالی به جشنواره نیز بر عهده افشین شاهرودی، جاسم غضبانپور و حسن غفاری از عکاسان صاحب‌نام کشور بوده است.

لازم به یادآوری است که این دوره از جشنواره با اهداف ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب و اصلاح الگوی مصرف در میان قشرهای مختلف جامعه، استفاده از ابزار هنر برای مدیریت مصرف بهینه آب، حساس نمودن افکار عمومی نسبت به موضوع حفاظت از منابع آبی و بازچرخانی آب در صنعت، اقتصاد آب و مدیریت مصرف آب شرب و فرهنگ شهروندی و مدیریت مصرف آب شرب برگزار می‌شود.

شایان ذکر است این نمایشگاه تا بیستم اسفند ۱۳۹۷ از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در موزه فلسطین فرهنگستان هنر دائر است و علاقه‌مندان می توانند از آثار برگزیده بازدید به‌عمل آورند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000