جشنواره عیدانه ناواکو آغاز شد

تقدیر از پذیرندگان برتر بانک مسکن در جشنواره سه ماهه

با آغاز جشنواره عیدانه ناواکو، امتیاز تراکنش‌های انجام شده با دستگاه‌های پوز بانک مسکن تا پایان اردیبهشت‌ماه شمارش و از پذیرندگان برتر هر دو هفته یکبار تقدیر می‌شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، شرکت فناوری اطلاعات ناواکو در طول ایام سال با هدف تقدیر از پذیرندگان فعال پایانه های فروشگاهی بانک مسکن چند جشنواره و چند مرحله قرعه کشی برگزار می کند و طی آن از پذیرندگانی که تعداد تراکنش آنها در مدت برگزاری جشنواره از حد مشخصی فراتر می رود و امتیاز کسب می کنند، با اهدای جوایز نفیسی به قید قرعه تقدیر می کند.

این شرکت با هدف افزایش تراکنش‌های پایانه‌های فروش بانک مسکن و ترغیب مشتریان به استفاده حداکثری از این دستگاه‌ها، طرح انگیزشی پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی تحت عنوان «جشنواره عیدانه ناواکو» را اجرا کرده است.
در این جشنواره که از ابتدای بهمن‌ماه امسال آغاز شده و تا پایان اردیبهشت سال 98 ادامه خواهد داشت، نسبت به امتیاز شماری از پذیرندگان بانک مسکن که از دستگاه‌های پوز این بانک برای پرداخت مشتریان در قبال دریافت کالا یا خدمت استفاده می‌کنند، اقدام می‌شود.
نحوه امتیاز دهی به پذیرندگان دستگاه‌های پوز بانک مسکن در نقاط فروش سراسر کشور به این صورت است که به ازای هر 8 تراکنش خرید در هر روز یک امتیاز به پذیرنده پوز بانک مسکن تعلق می‌گیرد. همچنین به ازای هر 2 میلیون ریال تراکنش خرید، یک امتیاز محاسبه می‌شود.
در این جشنواره هر دو هفته یکبار به 5 پذیرنده برتر که به قید قرعه از میان پذیرندگان دارای حداقل 100 امتیاز انتخاب می‌شوند، یک سکه تمام بهار آزادی اهدا می‌شود.
افزون بر این، در بازه‌های زمانی دو هفته یکبار به قید قرعه به 5 پذیرنده از میان پذیرندگان دارای حداقل یک امتیاز نیز یک نیم‌سکه بهار آزادی اهدا می‌شود.
قرعه کشی این جشنواره هر دو هفته یکبار توسط شرکت فناوری اطلاعات ناواکو که شرکت پشتیبان پذیرندگان بانک مسکن است،‌ برگزار و نتایج آن از طریق مدیریت‌های بانک مسکن به اطلاع برندگان خواهد رسید.
ناواکو با برگزاری این جشنواره عیدانه در پایان هر ماه به 30 نفر از صندوقداران منتخب فروشگاه‌های بزرگ نیز که انتخاب درگاه‌های بانک مسکن مستقر در فروشگاه‌ را هنگام دریافت وجه از مشتری در اولویت قرار می‌دهند، یک کارت هدیه سه میلیون ریالی اهدا می‌کند.
پذیرندگان پایانه های بانک مسکن می‌توانند در تمام ایام برگزاری جشنواره عیدانه ناواکو توسط شرکت فناوری اطلاعات ناواکو با مراجعه به پورتال رسمی این شرکت وابسته به بانک مسکن به نشانی www.navaco.org از امتیاز خود مطلع شوند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000