دکتر دژپسند به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور در بازدید از مناطق سیل زده خبر داد:

حمایت ویژه دولت از آسیب دیدگان سیل استان‌های گلستان و مازندران

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۱/۰۴
دکتر فرهاد دژپسند، نماینده ویژه رییس جمهور در رسیدگی به امور سیل زدگان استان گلستان و مازندران، از حمایت ویژه دولت به منظور تسریع در جبران خسارات و تعمیر منازل مسکونی آنها خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از پاد، وزیر اقتصاد با همراهی "پورکیانی" مدیر عامل بیمه ایران از نقاط مختلف سیل زده شهرستان گنبد کاووس دیدن کرد.
دژپسند طی این بازدید، در گفت و گو با مسئولان محلی و مردم آسیب دیده، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.
بنا بر این گزارش، وزیر اقتصاد طی سخنانی در جریان این بازدید، با ابراز همدردی با سیل زدگان، به نمایندگی از رییس جمهور، قول حمایت ویژه دولت برای جبران خسارات سیلاب اخیر و امداد رسانی بهتر و تسریع در تعمیر منازل مسکونی مردم را اعلام کرد.
این گزارش حاکی است، دکتر دژپسند و هیات همراه وی، متشکل از مدیران استانی وزارت اقتصاد، در ادامه، از روستای "توتلی کوچک" نیز بازدید کردند.
شایان ذکر است، تا کنون امدادرسانی به بیش از ۳۷ هزار حادثه دیده سیل گلستان انجام شده است و با مساعد شدن هوا نیز امداد رسانی با خدمات بهتر و شدت بیشتری ادامه می یابد.

لازم به ذکر است که دژپسند در بدو ورود به استان گلستان به همراه وزیر کشور جهت بررسی وسعت و ابعاد خسارت وارده، با بالگرد از مناطق کنن، آق قلا، سیمین شهر، گمیشان، بندر ترکمن و روستاهای اطراف این شهر ها بازدید کرد.

بر اساس این گزارش، وی در این سفر در بازدید از مناطق سیل زده استان گلستان، ضمن انتقال پیام همدردی رییس جمهور به آسیب دیدگان سیل چند روزه اخیر، از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آنها قرار گرفته و دستورات لازم را جهت تسریع در رسیدگی به وضعیت آنان صادر خواهد نمود.

گفتنی است، جاری شدن سیل در روزهای پایانی سال گذشته در استانهای شمالی کشور خسارات زیادی را به مردم استانهای گلستان و مازندران وارد کرده است.

در ادامه نیز وزیر اقتصاد در ادامه سفر خود به استان گلستان و بازدید از مناطق سیل زده شهرستان گنبد کاووس، از سد گلستان دیدن کرد.

دژپسند در این بازدید، طی گفت و گو با مسئولان محلی و کارکنان سد گلستان، در جریان خسارات وارده به سد و برآورد آسیب های ناشی از سر ریز سد به مردم، کشاورزان و صنعتگران منطقه قرار گرفت.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000