۹۶ درصد مسکن مهر استان فارس تحویل شده است

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۱/۲۰
96 درصد مسکن مهر استان فارس که بیش از ۱۰۷ هزار واحد است، به پایان رسیده و ۴ درصد باقیمانده که حدود ۵ هزار واحد می باشد در سال ۹۸ به اتمام خواهد رسید.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علی گودرزی معاون باز آفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی فارس، گفت: در استان فارس ۱۱۲ هزار واحد مسکن مهر ساخته شد که ۱۰۷ هزار واحد آن تاکنون تحویل شده و ۵ هزار واحد باقیمانده در سال ۹۸ به اتمام می‌رسد.

معاون باز آفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی فارس خاطر نشان ساخت: با پیگیری های مجموعه وزارت راه و شهرسازی و در صدر آن و مقام عالی وزارت راه و شهرسازی مقرر شد تا پایان سال ۹۸ پرونده مسکن مهر فارس بسته شود.

وی اذعان داشت: از دیگر خدماتی که در پروژه های مسکن مهر استان توسط راه و شهرسازی صورت پذیرفته ، تعداد ۱۱ باب مدرسه ، ۱ باب کلانتری، یک واحد مجتمع درمانی و یک مجتمع ۵۰ واحدی تجاری که جهت ارتقاء سطح زندگی در پروژه های مسکن مهر اجرا شده است.

شایان ذکر است که از تعداد ۱۱۲ هزار واحد مسکن مهر استان فارس ۵۰۶۰۰ واحد مربوط به اداره کل راه و شهرسازی فارس، ۶۹۰۰ واحد آن مربوط به اداره کل راه و شهرسازی لارستان و ۳۰ هزار واحد مربوط به بنیاد مسکن و ۲۴۵۰۰ واحد مربوط به شهر جدید صدرا است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000