مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز خبر داد؛

احداث ۱۰۰۰ واحد مسکونی برای سیل‌زدگان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۱/۲۱
احداث یک هزار واحد مسکونی برای خانوارهایی که مشکلات متعددی دارند و تقریبا تمام زندگی خود را در سیل از دست داده‌اند در دستور کار خیرین مسکن‌ساز است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، کیومرث سلگی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز در خصوص اقدامات آن انجمن در خصوص امدادرسانی به سیل‌زدگان، با اعلام اینکه مجموعه برنامه‌های جامعی برای امدادرسانی و کمک به ساخت مسکن برای سیل‌زدگان در دستور کار آن انجمن است، گفت: بنا داریم برای تمامی استان‌هایی که خسارت سیل داشتند همایش محلی با محوریت خیرین استان‌های سیل زده در تهران، برگزار کنیم.

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز با اعلام اینکه برای هر استان سیل‌زده همایش به صورت جداگانه برگزار خواهد شد، اولین زمان برگزاری همایش را دو هفته آینده عنوان کرد و افزود: با هر استان به صورت جداگانه همایش را برگزار می‌کنیم تا میزان کمک‌ها و نیازهایی را که وجود دارد بتوانیم ارزیابی کنیم.

سلگی تصریح کرد: احداث یک هزار واحد مسکونی برای خانوارهایی که مشکلات متعددی دارند و تقریبا تمام زندگی خود را در سیل از دست داده‌اند در دستور کار خیرین مسکن‌ساز است. تلاش می‌کنیم تا این واحدهای مسکونی در مدت زمان یکساله احداث شوند و در اختیار سیل‌زدگان شناسایی شده، قرار بگیرند.

به گفته سلگی، احداث یک هزار واحد مسکونی مختص سیل‌زدگان با کمک منابعی که در اختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار دارد وهمچنین کمک خیرین انجام می‌شود.

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز همچنین اعلام کرد: همزمان با برگزاری همایش کارهای احداث شروع می‌شود.

وی افزود: کلیات کار به این صورت است که از محل منابع و تسهیلاتی که در اختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار دارد و همچنین کمک‌های خیرین مشابه کاری که در سرپل ذهاب انجام شد، اقدامات احداث انجام خواهد شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000