آخرین نتایج "جشنواره عیدانه ناواکو" اعلام شد

قرعه کشی دو هفته دوم اسفندماه سال 97 و دو هفته اول فروردین ماه سال 98 مربوط به طرح انگیزشی پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی تحت عنوان "جشنواره عیدانه ناواکو" در روز دوشنبه 98/1/19 انجام شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، شرکت فناوری اطلاعات ناواکو در طول ایام سال با هدف تقدیر از پذیرندگان فعال پایانه های فروشگاهی بانک مسکن چند جشنواره و چند مرحله قرعه کشی برگزار می کند و طی آن از پذیرندگانی که تعداد تراکنش آنها در مدت برگزاری جشنواره از حد مشخصی فراتر می رود و امتیاز کسب می کنند، با اهدای جوایز نفیسی به قید قرعه تقدیر می کند.

این شرکت با هدف افزایش تراکنش‌های پایانه‌های فروش بانک مسکن و ترغیب مشتریان به استفاده حداکثری از این دستگاه‌ها، طرح انگیزشی پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی تحت عنوان «جشنواره عیدانه ناواکو» را اجرا کرده است.

در این جشنواره که از ابتدای بهمن‌ماه سال گذشته آغاز شده و تا پایان اردیبهشت سال 98 ادامه خواهد داشت، نسبت به امتیاز شماری از پذیرندگان بانک مسکن که از دستگاه‌های پوز این بانک برای پرداخت مشتریان در قبال دریافت کالا یا خدمت استفاده می‌کنند، اقدام می‌شود.
نحوه امتیاز دهی به پذیرندگان دستگاه‌های پوز بانک مسکن در نقاط فروش سراسر کشور به این صورت است که به ازای هر 8 تراکنش خرید در هر روز یک امتیاز به پذیرنده پوز بانک مسکن تعلق می‌گیرد. همچنین به ازای هر 2 میلیون ریال تراکنش خرید، یک امتیاز محاسبه می‌شود. در این جشنواره هر دو هفته یکبار به 5 پذیرنده برتر که به قید قرعه از میان پذیرندگان دارای حداقل 100 امتیاز انتخاب می‌شوند، یک سکه تمام بهار آزادی اهدا می‌شود. افزون بر این، در بازه‌های زمانی دو هفته یکبار به قید قرعه به 5 پذیرنده از میان پذیرندگان دارای حداقل یک امتیاز نیز یک نیم‌سکه بهار آزادی اهدا می‌شود.
بر این اساس قرعه کشی دو هفته دوم اسفندماه سال 97 و دو هفته اول فروردین ماه سال 98 مربوط به طرح انگیزشی پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی تحت عنوان "جشنواره عیدانه ناواکو" در روز دوشنبه 98/1/19 انجام شد.
پذیرندگان برنده جوایز تمام سکه قرعه کشی جشنواره طرح عیدانه ناواکو در دو هفته دوم اسفندماه 97 آقای مصطفی عیجانی از استان زنجان، آقای جواد حیدری از استان تهران، آقای جمشید برادران رحمانی از استان گیلان، آقای سید کریم موسوی از استان اصفهان و خانم معصومه نیکزاد از استان لرستان و همچنین پذیرندگان برنده جوایز تمام سکه قرعه کشی جشنواره طرح عیدانه ناواکو در دو هفته اول فروردین ماه 98 آقای علی دهقانی محمدآبادی از استان تهران، آقای فضل اله نسیمی از استان فارس، آقای نجف علی شاهین از استان اصفهان، آقای حسین اوجانی از استان مازندران و آقای بهرام سراجی علمداری از استان آذربایجان شرقی می باشند.

همچنین پذیرندگان برنده جوایز نیم سکه قرعه کشی جشنواره طرح عیدانه ناواکو در دو هفته دوم اسفند ماه 97 خانم فاطمه ممیزالاشجار از استان یزد، آقای عزت حیدری حاجی آبادی از استان هرمزگان، خانم آسیه جمشیدی پور از استان مازندران، آقای مجید انصاری از استان همدان و آقای داود فیلی شوهانی از استان خوزستان و همچنین پذیرندگان برنده جوایز نیم سکه قرعه کشی جشنواره طرح عیدانه ناواکو در دو هفته اول فروردین ماه آقایان سید ابراهیم هدایتی از استان کردستان، کیومرز فرهادی از استان اردبیل، دوستعلی ترابی از استان لرستان، مهدی غلامی مشکانی از استان تهران و عباس معظم جزی از استان اصفهان می باشند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000