مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب:

سومین پروژه سرمایه گذاری با تامین مالی نوین تا ساعاتی دیگر افتتاح می‌شود

یاسمی، از افتتاح صندوق زمین و ساختمان شمالغرب تحت عنوان پروژه نرگس رشدیه تبریز در روز جاری با حضور مدیرعامل بانک مسکن خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

فرهاد یاسمی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب در گفتگو با پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، با اشاره به تکمیل پروژه صندوق زمین و ساختمان شمالغرب اظهار داشت: این پروژه که پس از پروژه های نسیم و نارون سومین صندوق زمین و ساختمان افتتاحی در کشور محسوب می شود، امروز سه شنبه (سوم اردیبهشت) با حضور مدیرعامل بانک مسکن، مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن، مدیرعامل گروه مالی بانک مسکن و مدیران ارشد افتتاح خواهد شد.
وی با بیان اینکه پذیره نویسی صندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان مسکن شمالغرب 29 شهریور سال 1394 در فرابورس آغاز شد، افزود: مهمترین هدف اجرای پروژه‌ها با تاسیس صندوق‌های زمین و ساختمان تنوع در روش‌های تامین مالی از طریق بازار سرمایه بود که شرکت سرمایه گذاری شمالغرب نیز با همین رویکرد دومین صندوق زمین و ساختمان را با عنوان پروژه «مسکونی نرگس رشدیه‌ی تبریز» تاسیس کرد.
یاسمی، توزیع سود پروژه به صورت مستقیم به سهامداران و سرمایه گذاران را از مزیت‌های مهم صندوق‌های سرمایه گذاری زمین و ساختمان عنوان کرد و درباره مشخصات فنی این پروژه مسکونی گفت: این پروژه 96 واحدی، در زمینی به مساحت 3050 متر مربع با زیربنای کل حدود 20 هزار متر مربع توسط شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب به عنوان مدیر ساخت، احداث شده است.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شمالغرب ادامه داد: گروه سرمایه‌گذاری مسکن به عنوان مدیر صندوق ، شرکت مشاوره سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان به عنوان متولی ، شرکت تامین سرمایه آباد مسکن به عنوان بازارگردان ، ناظر و متعهد پذیره نویس و موسسه حسابرسی فریوران به عنوان حسابرس دیگر ارکان این صندوق هستند.
وی درباره بازدهی صندوق برای سرمایه گذاران نیز گفت: بر اساس محاسبات صورت گرفته در خصوص توجیه مالی پروژه، در صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان مطابق دستورالعمل‌ها و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، منابع مورد نیاز در ابتدای پروژه و منابع مازاد در زمان اتمام ساخت و فروش کل واحدها بین دارندگان واحدهای سرمایه گذاری تقسیم می‌شود.
یاسمی، صندوق های سرمایه گذاری زمین و ساختمان را یک فرصت سرمایه گذاری مناسب و قابل اطمینان نسبت به سایر بازارهای موازی عنوان کرد و گفت: امیدواریم با تسهیل مجوز صدور تاسیس صندوق های زمین و ساختمان فضا برای رونق بخشی به بازار مسکن و سرمایه گذاری مولد و مطمئن فراهم شود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000