ساخت ۲۶ هزار واحد مسکن امید در شهر جدید پرند

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۲/۰۴
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از ساخت ۲۶ هزار واحد مسکن مشارکتی تا پایان سال ۹۹ در این شهر خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محسن وطن خواهی در حاشیه مراسم افتتاح ۵ هزار واحد مسکن مهر شهر جدید پرند گفت: در این مراسم ۵ هزار واحد مسکن مهر به بهره برداری رسید و آماده تحویل به متقاضیان است. همچنین عملیات اجرایی ۴ باب مدرسه و آماده سازی و محوطه سازی فازهای ۴، ۵ و ۶ مسکن مهر شهر جدید پرند امروز آغاز شد.

وی با بیان اینکه بخش عمده پرونده مسکن مهر پرند در پایان سال ۹۸ به پایان می‌رسد، گفت: تنها تعدادی از پروژه‌هایی که مشکل حقوقی دارند باقی می‌ماند که پس از رفع این مشکلات تکمیل و تحویل خواهند شد.

به گفته مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند تاکنون ۶۹ هزار واحد مسکن مهر در این شهر جدید به متقاضیان تحویل داده شده که با ۵ هزار واحدی که امروز به بهره برداری رسید به ۷۴ هزار واحد می‌رسد ضمن اینکه ۱۶ هزار واحد مسکن مهر دیگر باقی مانده است که تا پایان امسال به متقاضیان واگذار خواهد شد.

وطن خواهی درباره طرح مسکن امید با هدف ساخت ۲۰۰ هزار واحد در شهرهای جدید تا پایان دولت دوازدهم گفت: سهم شهر جدید پرند ۲۶ هزار واحد مسکن مشارکتی یا مسکن امید است که تا پایان سال ۹۹ باید تکمیل شود.

وی افزود: این ۲۶ هزار واحد را بخش خصوصی سرمایه گذاری کرده و آورده شرکت عمران شهر جدید پرند، صدور پروانه ساختمانی و ارایه زمین است. امروز کلنگ ساخت ۴۴۸ واحد مسکن مشارکتی یا مسکن امید در شهر جدید پرند به زمین زده است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000