افتتاح پنج هزار واحد مسکن مهر شهر جدید پرند

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۲/۰۴
مسکن پرند با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، پنج هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند افتتاح و کلنگ ۱۰ پروژه روبنایی به زمین زده شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، آیبن افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی شهر جدید پرند با حضور حبیب‌اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی، معاون عمرانی استاندار تهران و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید انجام شد.

در این مراسم تعداد ۵ هزار واحد مسکن مهر ، فاز شمالی بوستان بزرگ مشاهیر، بخشی از معابر شمال فاز شش و جنوب غربی فاز پنج، افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

همچنین در این مراسم پروژه‌های ۴۴۸ واحد مسکن مشارکتی محله بوستان، مرکز محله ارغوان (۷۰۰۰ متر مربع بوستان، ۱۲۰۰ متر مربع مرکز تجاری، ۵۰۰ متر مربع سرای محله)، مرکز تجاری مهستان و بوستان مادر و کودک کلنگ‌زنی شده و عملیات اجرایی پروژه‌های دیگری از جمله محوطه سازی و آماده سازی شمال فاز چهار، محوطه سازی و آماده سازی شمال فاز پنج و ۴ باب مدرسه آغاز شد.

محسن وطن خواهی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند در این مراسم اعلام کرد: تاکنون ۷۴ هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند به متقاضیان تحویل داده شده و حدود ۱۶ هزار واحد باقی مانده است که طبق برنامه ریزی های انجام شده تا پایان امسال بخش عمده ای از آن را به مالکان تحویل خواهیم داد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000