بازدید قائم مقام وزیر راه و شهر سازی از پروژهای مسکن مهر کرمان

احمد اصغری مهر آبادی به همراه جمعی از مدیران ارشد بانک مسکن و رییس اداره کل راه و شهرسازی استان از برخی از پروژه های مسکن مهر بازدید کردند .
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، احمد اصغری مهر آبادی قائم مقام وزیر راه و شهر سازی به همراه صالحی شهرابی رییس اداره کل تسهیلات تبصر ه ای بانک مسکن، حسین حاجی پور مدیر شعب استان کرمان، محمد مهدی بلوردی رییس اداره کل راه و شهرسازی استان از برخی از پروژه های مسکن مهر بازدید کردند.

احمد اصغری مهرآبادی در این بازدید با اشاره به تاکید رییس جمهور بر اتمام پروژه های مسکن مهر تاپایان سال 98تسریع در اجرای این پروژه ها را خواستار شد .

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با تمجید از همکاری و تعامل دستگاه های مرتبط با طرح مسکن مهر از نقش موثر بانک مسکن در پرداخت تسهیلات مسکن مهر در احداث و تامین مالی این پروژه تقدیر کرد .

وی گفت سهم استان کرمان در مسکن مهر 50هزار واحد است ،که تا کنون 41هزار و 500 واحد تکمیل و به متقاضیان تحویل داده شده است .

پروژه های 192واحدی بیلو کارا کرمان ،1304 واحدی بشری،200 واحدی کرمان ثقل و حسنان و پروژهای مسکن مهر شهرستان ماهان از جمله پروژهایی بودند که مهر آبادی بازدید کرد .

شایان ذکر است پروژه بشری در سه فاز با تعداد1304 واحد اجرا شده است که دو فاز آن تکمیل و در حال فروش اقساطی است و فاز سوم با 514واحد با 33در صد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است .

پروژه 192واحدیبیلو کارا کرمان نیز با 32درصد در حال احداث است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000