بهره‌برداری از ۱۰ هزار مسکن مهر در هفته دولت در خوزستان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۲/۲۸
دستگاه‌های خدمات‌رسان موظف هستند کارهای زیرساختی را طبق برنامه زمانبندی شده اجرا کنند تا در هفته دولت ۱۰ هزار مسکن مهر به بهره‌برداری برسد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، در دومین نشست شورای مسکن استان که با حضور احمد اصغری مهرآبادی قائم‌مقام وزیر در طرح مسکن مهر و اعضای استانی این شورا در سرسرای استانداری برگزار شد؛ غلامرضا شریعتی اظهار داشت: هدفگذاری ما بهره‌برداری از تعداد ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت است و در این خصوص کارهای عمده انجام شده است و یک سری موضوعات زیرساختی مانند آب و فاضلاب، برق، گاز و یا محوطه سازی مانده است که مقرر شد فرمانداران و همچنین راه و شهرسازی این موضوعات را پیگیری نمایند.

شریعتی افزود: دستگاه‌های خدمات‌رسان هم موظف هستند کارها را طبق برنامه زمانبندی شده اجرا نمایند تا در هفته دولت این تعداد مسکن مهر به بهره‌برداری برسد.

استاندار خوزستان ادامه داد: موضوعاتی نیز در حوزه بنیاد مسکن مانند مساجد، پاسگاه‌های انتظامی و مدارس مطرح شد و تفاهم شد که انجام شود.

رییس شورای مسکن استان خاطرنشان کرد: امیدواریم با همدلی ایجاد شده این کارها اجرایی شود؛ همچنین معاونت عمرانی نیز شورایی برای برخی از شهرها که مشکلاتی در مسکن مهر دارند تشکیل خواهد داد برای اینکه در این شورا جمع بندی و زمان بندی صورت گیرد تا کارهای زیرساختی به سرانجام برسد و امیدوارم ۱۰ هزار واحد مسکونی در هفته دولت به بهره برداری برسد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000