معاون مسکن و ساختمان خبر داد؛

اتمام مسکن مهر سراسر کشور در دستور کار وزارت راه و شهرسازی است

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۳/۰۱
پرونده مسکن‌ مهر در استان خراسان‌ جنوبی بسته شد و اتمام مسکن مهر سراسر کشور نیز در دستور کار وزارت راه و شهرسازی است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مازیار حسینی معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، در حاشیه سفر به استان خراسان‌ جنوبی، گفت: مسائل استان در سفر به خراسان جنوبی در حوزه‌های مختلف با حضور معاونان وزیر در حوزه‌های مسکن و همچنین راه با مسوولان استانی به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

حسینی با اعلام این مطلب که در سفر خود به همراه برخی از نمایندگان مجلس و همچنین استاندار و دیگر مسوولان استانی از نهبندان بازدیدی کرده است، افزود: افتتاح و کلنگ‌زنی از چندین پروژه در سفر به خراسان‌جنوبی و بازدید از مسیر بیرجند تا نهبندان انجام شد.

حسینی از دیگر دستاوردهای سفر به خراسان‌جنوبی را بازدید از راهداری و همچنین اداره کل راه و شهرسازی استان عنوان کرد و گفت: در جریان بازدیدها، مسائل استان بررسی شدند که گفت‌وگوهای انجام شده می‌تواند برای تصمیماتی که در مرکز گرفته می‌شود بسیار راهگشا باشد.

وی با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی و حوزه معاونت مسکن و ساختمان مسائلی دارند که در تعامل با مجلس شورای اسلامی قابلیت پیگیری دارد، در خصوص برنامه‌های حوزه مسکن در خراسان‌جنوبی، توضیح داد: پرونده مسکن‌مهر خراسان‌جنوبی بسته شد که اتمام مسکن مهر در سراسر کشور در دستور کار است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام این مطلب که پرونده مسکن مهر خراسان‌جنوبی بسته شد، گفت: وزیر راه و شهرسازی، استاندار و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری بازدیدهایی را از شهر داشتند و مهندس اسلامی دستوراتی را در خصوص فعال شدن موضوعات بازآفرینی شهری دادند و همچنین گفت‌وگوهایی با شهردار انجام شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000