مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس:

رییس جمهوری ۱۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس را افتتاح خواهد کرد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۳/۱۱
با حضور رییس جمهور در ماه‌های آینده ده هزار واحد مسکن مهر پردیس، کلنگ‌زنی و افتتاح خواهد شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سید مهدی هدایت در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر پردیس در جمع نمازگزاران اظهار داشت: افتتاح بیش از یک هزار میلیارد تومان پروژه های زیربنایی و روبنایی را در کنار افتتاح بیمارستان ۴۰۰ تخت خوابی در فاز ۱۱ را طی ماه های آینده در دست اقدام داریم.
وی افزود: به منظور استقرار ادارات در شهرستان پردیس، زمین رایگان در اختیار ادارات قرار خواهیم داد و با توجه به اینکه مترو پردیس به عنوان اصلی ترین زیرساخت حمل و نقل ایمن، که نقش مهمی در توسعه این منطقه دارد، قراردادی با ارزش یک هزار میلیارد تومان با قرارگاه خاتم الأنبیا منعقد شده است.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به عملیاتی شدن پروژه مترو طی ماه های آتی خاطر نشان کرد: بر اساس قرار داد، طی ۳۶ ماه آینده ساخت مترو به پایان خواهد رسید.
هدایت گفت: به منظور رفع مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان پردیس و در تعامل با مجموعه تامین اجتماعی و وزارت بهداشت شرکت عمران شهر جدید پردیس آمادگی دارد زمین رایگان در اختیار دستگاه‌های یاد شده قرار بدهد.
وی افزود: دو درمانگاه در فازهای ۸ و ۱۱ ساخته شده و برای احداث بیمارستان ۴۰۰ تخت خوابی در فاز ۱۱ برنامه ریزی شده است.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: در راستای رفع مشکل تراکم بالای دانش آموزان در کلاسهای درس، ساخت مدرسه در فازهای ۱۱،۵،۸،۹ را تا رسیدن به تراکم استاندارد تعداد دانش آموزان در هر کلاس درس در دست اقدام و اجرا داریم.
هدایت با اشاره افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی در مسکن مهر پردیس اظهار داشت: طی شش ماه گذشته ۳ هزار میلیارد تومان پروژه در پردیس افتتاح و کلنگ زنی شده است و اقدامات زیرساختی در فازهای پنج و ۹ با مشارکت چند شرکت خصوصی در حال انجام است.
وی در ادامه عنوان کرد: ۴۰ هکتار زمین به منظور توسعه گردشگری به بخش خصوصی واگذار خواهد شد تا در کنار دیگر اقدامات این پروژه فرا منطقه ای در این شهر اجرایی شود.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس اظهار داشت: پروژه ورزشی رویای شرق بزرگترین مجتمع ورزشی شرق استان امسال افتتاح خواهد شد.
هدایت با اشاره به واگذاری یک هزار هکتار زمین به پارک فناوری عنوان کرد: یک هزار هکتار زمین به پارک فناوری واگذار خواهیم کرد تا شاهد توسعه فناوری در منطقه باشیم زمین‌هایی به دانشگاه های آزاد و علوم شناختی در پردیس واگذار شده و در آینده ای نزدیک به دانشگاه پیام نور زمینی اهدا خواهیم کرد.
وی افزود: احداث سایت کارگاهی و صنعتی پردیس در راستای ایجاد اشتغال پایدار با استقرار صنایع کوچک که جز موفق ترین صنایع هستند، نیز در دستور کار قرار دادیم.
مدیر عامل شرکت عمران با اشاره به سایر فعالیت های انجام شده خاطر نشان کرد: مجوز تصفیه خانه دوم از سازمان محیط زیست اخذ شده تا این مدول در کنار اول مشکلات فاضلاب پردیس را رفع کند و مجوز احداث آرامستان از سوی سازمان یادشده صادر شده و زمین محل مورد نظر زودی در اختیار شهرداری قرار خواهد گرفت.
شهرستان پردیس با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000