بانک مسکن و پیامک اشتباهی

در روز‌های اخیر، بانک مسکن پیامکی برای مشتریان خود ارسال کرد که باعث نگرانی وام گیرندگان این بانک شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از صدا و سیما، پیامک بانک مسکن با این متن ارسال شد: " فرصت استثنایی بخشودگی سود و جرائم بانک مسکن ­با مراجعه به شعبه و واریز باقیمانده اصل تسهیلات دریافتی خود از بخشودگی سود و جرائم بهره‌مند خواهید شد، در غیر این صورت اقدامات لازم علیه شما، ضامنین و وثایق موجود صورت می‌پذیرد. "
مالک آزادیان رییس اداره کل وصول مطالبات بانک مسکن در مصاحبه‌ای اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: این پیامک قرار بود برای مطالبات غیر جاری ارسال شود و فی نفسه آن‌هایی که مطالبات غیر جاری هم ندارند می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.
وی گفت: به دلیل بروز مشکلات این پیامک برای تمامی مشتریان بانک ارسال شد که در حال تصحیح و ارسال آن به مشتریان هستیم تا نگرانی نداشته باشند.
وی ادامه داد: مشتریان بیشتر از قسمت پایانی پیامک ابراز نگرانی کردند که نگران نباشند. البته این فرصتی است که مشتریانی که دارای معوقه هستند می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.
رییس اداره کل وصول مطالبات بانک مسکن گفت:­ بر اساس تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۹۸؛ ­ ­سود و جرائم منعقد­ برای بدهکاران روستایی با مبلغ یک میلیارد ریال وبرای غیر روستایی کمتر از پانصد میلیون ریال مشروط به بازپرداخت اصل تسهیلات، بخشوده می‌شود­.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000