معاون امور مسکن و ساختمان وزارت راه‌ و شهرسازی:

احداث یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در دستور کار

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۳/۲۳
مازیار حسینی در چهارمین همایش ملی جایگاه مهندسی ترافیک در ساخت‌ و ساز شهری از ساخت یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد مسکونی با سیاستگذاری و نظارت وزارت راه‌ و شهرسازی خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

مازیار حسینی معاون امور مسکن و ساختمان وزارت راه‌ و شهرسازی، در چهارمین همایش ملی جایگاه مهندسی ترافیک در ساخت‌ و ساز شهری بر اهمیت رشته مهندسی ترافیک در کشور تأکید کرد و گفت: جامعه مهندسی با ۵۰۰ هزار نفر عضو به عنوان یک تشکل غیردولتی که مهندسان در آن عضویت دارند، می‌تواند به مشکلات ترافیکی شهر و دیگر مباحث نظم بیش‌تری دهد و مسائل ترافیکی و دیگر مسائل شهری را حل‌ و فصل کند.

وی افزود: ما امروز به عنوان مهندس در این نقطه حساس تاریخی کشور، رسالت داریم تا سهم و مسوولیت خود را در ارتباط با مهندسی کشور و به‌خصوص مهندسی ترافیک ایفا کنیم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اعلام این مطلب که وزارت راه‌ و شهرسازی تکمیل و احداث یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد مسکونی را در دستور کار دارد، گفت: طرح اقدام ملی، طرح تکمیل مسکن مهر و طرح مسکن روستایی از جمله طرح‌هایی است که به احداث یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در کل کشور می‌انجامد و قطعا همه ساخت‌ و سازها توسط بخش خصوصی انجام خواهد شد.

وی تأکید کرد: احداث یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد مسکونی که به وسیله بخش خصوصی احداث خواهد شد با نظارت و اختیارات دولت انجام می‌شود و این اختیارات قطعا غیرقابل واگذاری است.

معاون امور مسکن و ساختمان وزارت راه‌ و شهرسازی همچنین اعلام کرد: آینده کشور به دست مهندسان ساخته می‌شود و مهندسان در مقاطع تاریخی مختلف ثابت کردند که اعتماد به آنها راهگشا است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000