مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد تاکید کرد

سنددار کردن اراضی متعلق به دولت از اهمیت خاصی برخوداراست

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۳/۲۵
در نشست کارکنان اداره املاک و کمیسیون ماده ۱۲ توجه به حفظ حقوق بیت المال و اهمیت به صدور اسناد مالکیت متعلق به دولت مورد تاکید قرار گرفت .
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، در حاشیه این نشست صمیمی که با هدف آشنایی با روند انجام کار و امور محوله برگزارشد مدیرکل راه و شهرسازی استان به موضوع تلاش بیشتر در جهت ساماندهی اراضی دولت و انجام فرآیند صحیح و سریع صدور اسناد مالکیت تاکید کرد و از کارشناسان حاضر در این نشست خواست تا در خصوص سنددارکردن املاک دولتی پیگیری کنند.

رضا یادگاری با اشاره به سوابق عملکرد اداره املاک در دوره های قبل، فعالیت های این حوزه را حساس و مهم دانست و افزود: بنده می دانم این واحد جزء واحدهایی است که مراجعه کننده فراوانی دارد و از حیث میزان پاسخگویی در صدر قرار گرفته، و توجه به وظایف و ماموریت های محوله و بکارگیری دقت و سرعت در انجام امور مربوطه با برنامه ریزی و استفاده از زمانبندی مناسب می تواند در سایه آرمش، میزان ارایه خدمت به مراجعین را افزایش داد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: همه تلاش خود را باید در جهت کسب رضایت ارباب رجوع و انجام به موقع درخواست های مراجعین معطوف نماییم و چنانچه درخواست مراجعه کننده ای به دلایل قانونی قابلیت اجرا را ندارد باید در چارچوب رعایت حقوق شهروندی، ارباب رجوع را از چگونگی عدم امکان اجابت درخواستش مطلع نماییمکه این امر باعث افزایش رضایتمندی مراجعین و اعتماد به دستگاه خواهد شد.

وی ثبت اطلاعات در حوزه املاک و شناسایی اراضی دولتی را از جمله موارد اساسی و مهم دانست و از کارشناسان این حوزه خواست تا با استفاده از برنامه های به روز و پیشرفته در جهت مستند سازی و شفاف نمودن اطلاعات املاک دولتی تلاش کنند.

این مقام مسئول با تاکید بر برون سپاری در جهت تسهیل امور ارباب رجوع، به موضوع واگذاری بخشی از خدمات این حوزه به دفاتر پیشخوان پرداخت و از معاونت های مربوطه خواست تا در این خصوص بررسی های کارشناسی را انجام و زمینه اجرایی کردن این امر را فراهم کنند.

رییس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان یزد در این نشست، ضمن تشکر از تلاش های دلسوزانه همکاران، به موضوع نظم و مقررات اشاره نمود و افزود من در هر جلسه ای که تاکنون با همکاران سایر بخش ها داشتم به این موضوع مهم تاکید نمودم و معتقدم با داشتن نظم و حضور به موقع در محل کار می توان زمینه ی موفقیت، پیشرفت و افزایش کیفیت امور محوله را افزایش داد و در اینجا از شما همکاران می خواهم با حضور به موقع در محل کار موجب افزایش رضایتمندی مراجعین شوید.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000