سقف فردی تسهیلات مسکن روستایی به ازای هر واحد تا سقف ۴۰۰ میلیون ریال افزایش یافت

سقف فردی تسهیلات نوسازی و بهسازی مسکن روستایی به ازای هر واحد به مبلغ ۰۰۰ر۰۰۰ر۴۰۰ ریال افزایش یافت.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا ، افزایش سقف تسهیلات نوسازی و بهسازی مسکن روستایی به تمامی متقاضیان در مناطق مشمول طرح، اعم از املاک واقع در جزایر، روستاهای مرزی و سایر شهرها و روستاها تعلق می گیرد.

متقاضیان استفاده از این تسهیلات می باید به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران مراجعه و از آنجا به مدیریت شعب بانک مسکن معرفی شوند.

همچنین آن‌دسته از متقاضیانی که معرفی‌نامه‌های صادره آنها قبل از این بخشنامه به بانک مسکن ارایه و به ثبت رسیده و در حال حاضر وضعیت پرونده آنان، غیر قطعی (در حال تشکیل پرونده، ارزیابی، دفترخانه و ...) است، در صورت ارایه معرفی‌نامه جدید از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران (اعتبار ابلاغی سال 1398) به بانک مسکن می‌توانند از سقف تسهیلات جدید استفاده کنند.

ضمنا افزایش سقف فوق به متقاضیانی که قرارداد آنان در سیستم تسهیلاتی بانک ثبت قطعی شده است، را شامل می شود.

نرخ سود این تسهیلات در حال حاضر 5 درصد ، مدت بازپرداخت 12 سال به علاوه 3 سال دوران مشارکت و نحوه بازپرداخت به صورت ساده و پلکانی می باشد.

شایان ذکر است وثیقه لازم برای دریافت تسهیلات مسکن روستایی سند مالکیت می باشد که در صورتی که واحد مورد نظر فاقد سند مالکیت باشد، متقاضی می باید نسبت به ارایه سفته حسب قوانین و شرایط اقدام نماید.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000