وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد:‌

آغاز ساخت ۱۴۰ هزار واحد از پروژه ۴۰۰ هزار واحدی

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۴/۰۱
اسلامی در خصوص بحث مسکن، گفت: در هفته های آینده هر هفته با دستگاه های مرتبط رایزنی خواهیم کرد تا هرکدام که آماده تر باشند برای مبادله تفاهم نامه کار صورت بگیرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در خصوص برنامه های در نظر گرفته شده در حوزه مسکن اظهار کرد: در هفته های آینده هر هفته با دستگاه های مرتبط رایزنی خواهیم داشت تا هرکدام که آماده تر باشند برای مبادله تفاهم نامه کار صورت بگیرد. در این زمینه اولویت این است که زمینه خود دستگاه ها را برای این کار استفاده کنیم.

وی افزود: این اقدامات به خصوص در شهرهایی است که جمعیت بالایی دارند و نیاز بیشتری برای مسکن در آنها وجود دارد. خروجی و نتیجه مورد انتظار این است که تولید مسکن برای اقشار متوسط و پایین جریان و پا بگیرد تا با سرعت گرفتن کار به ثمر برسد.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: در بحث ساخت ۴۰۰ هزار واحد تا امروز کار ساخت بیش از ۱۴۰ هزار واحد شروع شده و در مراحل مختلف ساخت قرار داشته و روزانه در حال رشد هستند.

محمد اسلامی در خصوص طرح دولت برای خانه دار شدن کارمندان گفت: امیدواریم با طرحی که برای کارمندان تعریف شده که شامل شرکت ها و موسسات غیردولتی نیز می شود به امید خدا بتوانیم با مشارکت بخش خصوصی این کار را پیش ببریم.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000