رییس قوه‌ قضائیه :

کاهش حساب‌های بانکی در اختیار قوه قضاییه

دسته بندی : اقتصاد کلان
۱۳۹۸/۰۴/۰۳
رییس قوه‌ قضائیه درباره سرنوشت ۶۳ حساب بانکی و اینکه آیا این حساب‌ها تعیین تکلیف شده اعلام کرد: این حساب‌ها به ۵ حساب تقلیل یافته است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از صدا و سیما، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رییسی در یک گفت و گوی تلویزیونی در شبکه یک سیما درباره سرنوشت ۶۳ حساب بانکی و اینکه آیا این حساب‌ها تعیین تکلیف شده است یا خیر اظهار داشت : ۶۳ حساب عدد درستی نبود که اعلام شد.

وی در ادامه گفت: این حساب‌ها یک امکانی بود تا در جایی که بودجه مصوب مشکلات را حل نمی‌کند برای ارایه خدمات استفاده شود. به دلیل همین ذهنیت‌ها، آنها را به ۵ حساب تقلیل دادیم و در گام بعدی قصد داریم در پایان هر سال درآمد و هزینه‌های این حساب‌ها را به صورت شفاف به اطلاع عموم مردم برسانیم تا شفافیت ایجاد شود.

رییس قوه‌ قضائیه افزود : تاکنون هم این حساب در اختیار روسای قوه‌قضائیه وقت بوده و مصارف آن ها برای خدمات قضایی بوده است. البته در گذشته چک‌ها با یک امضا صادر می‌شود اما از روزی که به قوه‌ قضائیه آمدم، قرار شده چک‌ها با سه امضا وصول شود اما به هر حال متاسفانه این موضوع یک مقدار جنبه سیاسی پیدا کرد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000