استاندار تهران در جلسه شورای مسکن:

تحویل واحدهای مسکن مهر در استان تهران باید شتاب گیرد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۴/۱۸
اولین جلسه شورای مسکن استان تهران در سال ۹۸ به ریاست استاندار تهران با بررسی و رفع مشکلات موجود در ارایه خدمات زیربنایی مسکن مهر برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، این جلسه که به بررسی و رفع مشکلات موجود در ارایه خدمات زیربنایی مسکن مهر شهرهای جدید پرند، پردیس و اندیشه اختصاص داشت انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران با تاکید بر تسریع در اتمام و تحویل پروژه های مسکن مهر و رفع موانع خدمات زیربنایی این پروژه ها گفت: روند واگذاری مسکن مهر فرسایشی شده است. افراد متقاضی این واحدها از اقشار ضعیف هستند و تا پایان سال ۹۸ باید این واحدها تحویل شود.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های متولی باید به تعهدات خود در تحویل واحدهای مسکن مهر توجه کنند، ادامه داد: تحویل واحدهای مسکن مهر در استان تهران باید شتاب بگیرد و انتظار داریم این مهم در کمترین زمان ممکن به سرانجام برسد، به همین دلیل در صورت بدعهدی با عدم انجام تعهدات دستگاه‌ها در خدمت رسانی به پروژه های مسکن مهر انجام هرگونه اقدام اداری متصور است.

همچنین در این جلسه رضا نگهبان مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به اهمیت اتمام پروژه های مسکن مهر و تحویل هرچه سریعتر آنها به متقاضیان گفت: در فضایی که ما باید به سرعت واحدهای باقی مانده مسکن مهر را به اتمام برسانیم و وارد فاز جدید پروژه های مسکن که همان تولید و عرصه مسکن است بشویم بر همه دستگاه‌های ذیربط و خدمت رسان واجب است در فضایی تعاملی مشکلات موجود را در کمترین زمان ممکن حل و فصل کنند.

وی افزود: همه باید بدانیم دغدغه مسکن مهر ، دغدغه مقام معظم رهبری، رییس جمهور و همه مسوولان است، پس همگی موظفیم با تعامل مستمر مشکلات را رفع نماییم و به مطالبه بر حق متقاضیان با اتمام و تحویل واحدها پاسخ دهیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در ادامه پیشنهاد داد به منظور هماهنگی و تسریع بیشتر در کار دستگاه‌های خدمت‌رسان از این پس جلسه شورای مسکن استان ماهیانه تشکیل گردد که با استقبال و پاسخ مثبت استاندار مواجه شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000