رونق انبوه سازی مسکن در استان گلستان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۴/۱۸
پیرو تاکیدات وزیر راه و شهرسازی و رویکرد وزارت متبوع، اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان نیز به دنبال رونق در صنعت ساخت و ساز مسکن در استان است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مکسن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حسین محبوبی مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان ، در نشست با اعضای هیات مدیره انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان استان گفت : با توجه به سیاست های ابلاغی و اجرای طرح های مختلف تشویقی در راستای انبوه سازی از سوی وزارت خانه متبوع و حمایت دولت از این طرح ها با هدف رونق صنعت ساخت و ساز ، انتظار می رود اعضای انجمن انبوه سازان استان و سرمایه گذاران در این صنعت پا پیش بگذارند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان ادامه داد: اجرای طرح ملی باز آفرینی شهری ، اقدام ملی و طرح مشارکتی از جمله اقدامتی بوده است که در سال های اخیر توسط وزارتخانه راه و شهرسازی با هدف تشویق سرمایه گذاران بخش خصوصی و ساکنین در بافت های مختلف شهری علی الخصوص بافت فرسوده ارایه کرده است.

وی در ادامه شرایط حضور انبوه سازان در ساخت و ساز مسکن در محدوده های بافت فرسوده موجود در شهرستان های استان را مناسب دانست و تاکید نمود در راستای حل مشکل مسکن در استان و خانه دار شدن هم استانی ها در طرح های فوق مشارکت جدی داشته باشند.

در ادامه این جلسه رییس و اعضای هیات مدیره انجمن مسائل و موارد خود را بیان و خواستار حل مشکلات و تجدید نظر برخی از بخشنامه های صادره شدند.

گفتنی است در این جلسه در خصوص شناسنامه فنی ساختمان ، مشارکت در طرح انبوه سازی مسکن و صدور پروانه تشخیص صلاحیت انبوه سازی بحث و گفتگو شد .


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000