مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن:

سهم ۱۲۰۰ واحدی استان یزد از طرح اقدام ملی

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۴/۱۹
امیدواریم همه دست به دست هم دهیم تا بتوانیم بخشی از مشکلات استان یزد در حوزه زمین و مسکن را کاهش دهیم.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در جریان سفر به یزد به اتفاق اعضای هیات مدیره این سازمان ضمن شرکت در جلسه شورای مسکن این استان بر لزوم هماهنگی، همکاری و هم افزایی خانواده وزارت راه و شهرسازی با استانداری و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و افزود: از مجموع ۱۰۰ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی که ساخت آن در کشور بر عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گذاشته شده، سهم استان یزد ۱۲۰۰ واحد است که باید هرچه سریعتر اقدام لازم برای شناسایی و تخصیص آن انجام شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی ظرفیت استان در اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری و پروژه‌های مشارکتی را نیز گسترده عنوان و اظهار کرد: امیدواریم با اجرای این طرح‌ها بتوانیم در جهت رونق تولید مسکن حرکت کنیم.

وی با اشاره به سیاست دولت تدبیر و امید در تامین مسکن برای کارمندان دولت از دستگاه‌های اجرایی خواست تا زمین‌های مازادشان را برای انجام این مهم دراختیار وزارت راه و شهرسازی قرار دهند.

بازدید از پارک علم و فناوری اقبال، کارخانه درخشان و شرکت در جلسات شورای هماهنگی راه و شهرسازی و شورای مسکن استان از برنامه‌های مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در سفر یک روزه‌اش به یزد بود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000