با مشارکت بانک مسکن صورت می گیرد

جمع آوری کمک های مردمی برای احداث شبستان امام علی علیه السلام

بانک مسکن مفتخر است که وجوهات و کمک های مردمی برای احداث شبستان امام علی علیه السلام در صحن بزرگ و قدیمی حضرت فاطمه معصومه(س) را جمع آوری کند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، فاز اول احداث شبستان حضرت امیرالمومنین امام علی علیه السلام درصحن حضرت فاطمه معصومه(س)از محل کمک ها و هدایا و نذورات مردمی آغاز شده است. با توجه به این که یکی از اهداف بانک مسکن، پیشبرد طرح های فرهنگی و مذهبی در کشور با مشارکت کمک های مردمی است، از این رو مدیریت شعب استان قم مفتخر به جمع آوری وجوهات و کمک های مردمی این پروژه عظیم در بانک مسکن شده است. علاقه مندان برای مشارکت در این طرح خدا دوستانه، ملی و مذهبی می توانند کمک ها و نذورات خود را به شماره کارت 4000-4000-2313-6280 و یا شماره حساب 251نزد بانک مسکن ارسال کنند.
گفتنی است که عملیات اجرایی شبستان حضرت امام علی علیه السلام در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شده است. این شبستان با مساحتی بیش از 5 هزار و 500 متر با مشارکت خیرین در طبقه زیرین صحن امام رضا احداث خواهند. این طرح با توجه به افزایش جمعیت زائران در حرم مطهر بانوی کرامت و بر اساس دستور مقام تولیت آستان مقدس، در دستور معاونت اجرایی آستان قرار گرفته است. عمده هزینه های ساخت شبستان امام علی علیه السلام با مشارکت خیرین و منابع آستان مقدس حضرت معصومه (س) صورت می گیرد و با تکمیل این شبستان ظرفیت شبستان های حرم مطهر به بیش از 50 هزار نفر خواهد رسید. پروژه شبستان امام علی علیه‌السلام با مشارکت تیم‌های توانمند پیمانکاری، مشاورین، تیم محاسبات، متخصصان معماری‌، سازمان نظام مهندسی و کارگروه‌های مختلف دنبال می‌شود. همچنین برخی از عملیات‌های این پروژه با توجه به حساسیت بالا توسط متخصصان داخلی آستان مقدس انجام خواهد گرفت. با توجه به این که ساخت این عملیات طی سه یا چهار سال عملی خواهد شد، کمک های افراد خیر در فازهای نخستین می تواند به پیشبرد احداث این طرح معنوی کمک شایانی کند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000