مذاکرات فعالان صنعت ساختمان ایران و شرکای خارجی در حاشیه نمایشگاه بین المللی ساختمان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۵/۰۷
در حاشیه نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان امکان مذاکرات دو طرفه شرکت ها و فعالان صنعت ساختمان ایرانی و طرف های خارجی فراهم شده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان که متولی آن اتاق تعاون ایران است، از روز گذشته یکشنبه ششم مردادماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز شد و تا چهارشنبه نهم مردادماه ادامه دارد.
در حاشیه این نمایشگاه، فضای مذاکرات و گفتگوی دو سویه فعالان صنعت ساختمان ایران با فعالان صنعت ساختمان در کشورهای دیگر به ویژه کشورهای منطقه فراهم شده است.
در نمایشگاه صنعت ساختمان به پیشنهاد اتاق و امضای تفاهم نامه با شرکت کارگشا برای اولین بار فضایی برای مذاکرات فعالان حوزه صنعت ساختمان فراهم شد تا گفتگوهای دو جانبه در حوزه صنعت ساختمان تسهیل شود.
روز گذشته و در اولین روز نمایشگاه با همکاری اتاق تعاون ایران، اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق، دبیرخانه توسعه صادرات سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری گفتگوها و مذاکراتی بین فعالان صنعت ساختمان از جمله کشور عراق صورت گرفت.
همچنین قرار است این مذاکرات بین فعالان صنعت ساختمان ایران و نمایندگانی از کشورهای سوریه، افغانستان و ترکیه صورت گیرد.
شرکت کنندگان در مذاکرات دو طرفه، عمدتا در سطح روسای اتاق های بازرگانی، انجمن های تخصصی صنعت ساختمان و فعالان صنعت است که ضمن بازدید از غرفه ها جلسات دو طرفه برگزار می کنند و برای تسهیل ارتباطات و مذاکرات شرکت کارگشا خدمات مختلفی در حوزه استفاده از کارشناسان حقوقی و مترجم را در اختیار طرفین گفتگو قرار خواهند داد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000