مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و اقتصاد مسکن خبر داد؛

موافقت وزارت نفت با تامین نقدینگی تکمیل ۵۰۰ واحد مسکونی مسجدسلیمان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۵/۰۸
وزارت نفت نسبت به تامین نقدینگی برای تکمیل و تحویل ۵۰۰ واحد باقی مانده در منطقه مسجدسلیمان که در دستور کار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است، موافقت کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، عباس فرهادیه مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و اقتصاد مسکن در خصوص جزییات جلسه خود با سازمان برنامه و بودجه که در محل سازمان برگزار شد، اعلام کرد: به دعوت معاونت سازمان برنامه و بودجه با هدف بررسی ابعاد خسارات زلزله مسجدسلیمان و نحوه جبران خسارات جلسه‌ای با حضور وزیر نفت، استاندار خوزستان، نماینده مردم مسجدسلیمان، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جانشین فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

فرهادیه افزود: از آنجایی که همه دستگاه های ذیربط موافق رسیدگی سریع به مشکل مردم زلزله زده مسجدسلیمان هستند، توافق شد وزارت نفت نسبت به تامین نقدینگی برای تکمیل و تحویل ۵۰۰ واحد باقیمانده در منطقه که در دستور کار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است اقدام کند.

مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و اقتصاد مسکن افزود: همچنین مقرر شد تا ارتش جمهوری اسلامی ایران اراضی مناسب خود را جهت ساخت مسکن جایگزین طی تعامل فی‌مابین در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار دهد.

گفتنی است به دستور مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی، در تاریخ ۲۷ تیرماه، مازیار حسینی معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، محمد شکرچی‌زاده رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، و تعدادی از مدیران کل معاونت‌های مسکن و ساختمان و معماری و شهرسازی به خوزستان سفر کرده و ضمن بازدید از مسجدسلیمان در جلسه ستاد بحران استان نیز شرکت کردند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000