طرح مسکن کارکنان دولت به زودی ابلاغ می‌شود

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۵/۱۲
محمد اسلامی با اعلام اینکه طرح مسکن کارکنان دولت به زودی ابلاغ می‌شود، گفت: این طرح به نوعی پایه‌گذاری شده که با آمادگی بنگاه‌ها و تشکل‌های غیردولتی می‌تواند تسریع یابد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از مهر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه نشست هیأت دولت در جمع خبرنگاران و در خصوص تامین مسکن کارکنان دولت اظهار کرد: براساس این طرح جوانان از بدو استخدام می‌توانند در زمان معین صاحبخانه شوند.

وی گفت: طرح مذکور برای تصویب به رییس‌جمهور تقدیم شده است. این طرح مراحل کارشناسی خود را در جلسات شورای مشورتی اقتصادی و همچنین در سازمان برنامه و بودجه گذرانده و با تصویب آن به زودی ابلاغ می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: این طرح به نوعی پایه‌گذاری شده که با آمادگی بنگاه‌ها و تشکل‌های غیردولتی می‌تواند تسریع یابد؛ این بدان معناست که جوانان پس از اینکه حقوق‌بگیر می‌شوند می‌توانند با عضویت در صندوق پس‌انداز مسکن در آینده، مسکن ملکی خود را تامین کنند.

اسلامی در پایان در خصوص اجاره بهای مسکن، خاطرنشان کرد: متاسفانه افزایش بهای اجاره مسکن از هیچ منطقی تبعیت نمی‌کند و این اجحافی است که در جامعه صورت می گیرد؛ بنابراین انتظار ما این است کسانی که صاحبخانه هستند ملاحظه مستاجران را داشته باشند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000