مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن:

تاکید وزارت راه و شهرسازی بر اتمام مسکن مهر بدون مشکل حقوقی تا پایان امسال

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۵/۱۴
مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن از تاکید وزارت راه و شهرسازی بر اتمام مسکن مهرهای بدون مشکل حقوقی در تمام استان ها تا پایان امسال خبر داد .
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علی نبیان همراه با اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن برای بررسی آخرین وضعیت مسکن مهر و املاک و اراضی ملی از صبح شنبه وارد سنندج شده و از چندین پروژه مسکن مهر و مسکن مشارکتی در سطح شهر سنندج بازدید کردند .

نبیان در جریان این بازدیدها خواستار سرعت بخشی به روند ساخت مساکن مهر شده و ضمن اشاره به بسته شدن مسکن مهر در تعدادی استان ها اظهار کرد : تلاشمان این است که پرونده مسکن مهر در سایر استان ها نیز به اتمام برسد .

وی هم چنین با اشاره به اهمیت طرح اقدام ملی گفت : در طرح اقدام ملی ساخت ۴۰۰هزار واحد در دستور کار قرار دارد که ۲۰۰ هزار واحد آن در شهرهای جدید که کردستان شهر جدید ندارد واقع شده است ، ۱۰۰هزار واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت و ۱۰۰هزار واحد نیز در پروژه های بازآفرینی شهری احداث می شود که عملیات اجرایی آنها بزودی آغاز می شود .

مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن بعدازظهر شنبه نیز در جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی کردستان بر همدلی و تعامل تمام دستگاه های زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی برای دستیابی به اهداف تعیین شده از جمله طرح اقدام ملی تاکید کرد .ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000