طی نشستی در مدیریت شعب استان کردستان؛

بررسی راهکارهای اساسی برای تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام مسکن روستایی در استان کردستان

به منظور بررسی راهکارهای اساسی در تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام و مطالبات معوق مسکن روستایی، نشستی با مدیر کل بنیاد مسکن استان کردستان برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این نشست جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان بر تعامل و همکاری دو جانبه بنیاد مسکن و بانک مسکن بر حل مشکلات پروژه های نیمه تمام و مطالبات معوق روستایی تاکید کرد و گفت: با تعامل و همکاری مطلوب بین بانک و بنیاد می توان به راه حل های اساسی در تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام و همکاری بنیاد در وصول مطالبات معوق روستایی رسید.

سلیمی از همکاری های بنیاد با بانک مسکن برای بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی قدردانی کرد و افزود : یکی از مهمترین اقدامات اساسی در استان، بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی است که نقطه پیوند و اتصال بانک با بنیاد است و این همکاری منجر به توسعه و آبادانی روستاها می شود.

سلیمی بر وصول مطالبات مسکن روستایی با همکاری بنیاد مسکن تاکید کرد و گفت: بدون شک یکی از مهمترین محورهایی که همکاری همه جانبه بنیاد مسکن می تواند در تحقق آن بسیار موثر باشد، وصول مطالبات معوق روستایی است که با وصول آن توان بانک در جهت اجرای سایر پروژه های بهسازی و مقاوم سازی روستایی افزایش می یابد.

رضا قادری مدیر کل بنیاد مسکن استان نیز در این جلسه با قدردانی از عملکرد بانک مسکن در اجرای پروژه های بنیاد مسکن و کمک به بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی، تصریح نمود: بدون شک بهسازی و اجرای پروژه های بنیاد در روستاها بدون همکاری بانک مسکن میسر نخواهد بود و در این راستا بنیاد آماده هر گونه همکاری با بانک در جهت وصول مطالبات روستایی است.

وی با تقدیر از عملکرد بانک مسکن در پرداخت تسهیلات تکلیفی به متقاضیان خصوصا در حادثه زلزله غرب کشور و کمک به بازسازی این مناطق خصوصا در روستاهای استان و بیشترین پرداختی را در میان شبکه بانکی مربوط به بانک مسکن دانست.

در ادامه این جلسه پروژه های نیمه تمام بنیاد مسکن به صورت مجزا بررسی و راهکارهای اجرایی بنیاد و بانک در جهت تعیین تکلیف آنها مشخص شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000