نشست هیأت رییسه شورای روابط عمومی های کردستان

دومین نشست هیأت رییسه شورای روابط عمومی های استان کردستان در سال جاری با حضور مدیر شعب استان، مدیر کل روابط عمومی استانداری کردستان و اعضای هیأت رییسه شورای روابط عمومی های استان کردستان به میزبانی بانک مسکن برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این نشست جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان ضمن ابراز خرسندی از حضور هیأت رییسه شورای روابط عمومی های استان در بانک مسکن به ارتباطات بعنوان اصلی ترین دانش بشری اشاره کرد و گفت: امروزه در عصر حاضر اگرچه نگوییم ارتباطات اولین عنصر و اساسی ترین اصل مورد نیاز بشر است، اما به جرأت می توان گفت یکی از بنیادی ترین دانش ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی و شالوده و زیربنای سایرعلوم قرن حاضر است.

سلیمی کسب اطلاع رسانی به موقع و شفاف ، ترغیب، تشویق ، ترویج و تبلیغ و انجام تحقیقات اجتماعی و افکارسنجی و پیوند آن به منابع سازمانی را از مهمترین وظایف روابط عمومی ها در بازتاب شخصیت یک سازمان عنوان کرد و اظهار داشت: یکی از واحدهای هر سازمان پویا، روابط عمومی آن سازمان می باشد و اگر این واحد، برخوردار از پویایی و خلاقیت باشد می تواند تحرک و نشاط را به تمامی سازمان منتقل سازد.

مدیر شعب استان در ادامه بر توانمند سازی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی با اتخاذ تصمیمات اساسی توسط هیأت رییسه شورای روابط عمومی های استان در جهت خدمتگذاری هرچه بیشتر به مردم و توسعه همه جانبه استان تأکید کرد.

در ادامه آرش حسین پناهی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان ضمن تشکر از بانک مسکن به جهت میزبانی بسیار عالی، از دیدگاه روابط عمومی محور مدیر شعب استان تقدیر کرد و گفت: روابط عمومی چشم بینا و گوش شنوای سازمان در برقراری ارتباطات درون و برون سازمانی است و از اینکه در بانک مسکن روابط عمومی محور تمامی فعالیتهای بانک است جای بسیار خوشحالی و تقدیر است.

حسین پناهی بر برگزاری مستمر جلسات هیات رییسه شورای روابط عمومی های استان تأکید کرد و ابراز داشت: برگزاری مستمر جلسات هیات رییسه می تواند در انعکاس مشکلات روابط عمومی ها و ایجاد گفتمان و ترسیم برنامه های مشترک قابل اجرا نقش بسیار مهمی داشته باشد.

گفتنی است در این جلسه هیأت رییسه موضوعاتی همچون بازدید از روابط عمومی های ادارات، جشنواره روابط عمومی های برتر استان، دوره کمکهای اولیه برای روابط عمومی ها توسط هلال احمر، تشکیل کمیته رفاهی و همکاری شورا در برگزاری جشنواره دف نوای رحمت به اتفاق آرا به تصویب رسید.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000