مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن:

جهش فعالیت‌های گروه سرمایه گذاری مسکن محقق شد

مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن با اشاره به تعریف ۴۵۰۰ واحد مسکونی جدید از تیرماه ۹۷، گفت: خوشبختانه در یکسال گذشته جهش بزرگ در فعالیت های گروه محقق شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

روزبه ظهیری در گفتگو با پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، با اشاره به هدف گذاری این شرکت برای ساخت مسکن در راستای سیاست های دولت و بانک مسکن اظهار داشت: هدف نخست گروه سرمایه گذاری مسکن طی یکسال اخیر توسعه فعالیت اما با محور تعریف پروژه‌های مسکونی برای اقشار متوسط بود که این هدف را در اولویت برنامه های گروه قرار دادیم.
وی با بیان اینکه طی یکسال گذشته موفق شدیم حدود 4500 واحد مسکونی جدید در گروه سرمایه گذاری مسکن تعریف کنیم، از رشد 10 برابری تعریف پروژه های مسکونی از تیرماه سال 97 تاکنون نسبت به سال ماقبل آن خبر داد.
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن افزود: در بسته تعریف 4500 واحدی پروژه های مسکونی در صورت تامین منابع مالی، ظرفیت اجرایی شدن و کلنگ زنی این پروژه ها وجود دارد.
ظهیری با اشاره به مشارکت گروه سرمایه گذاری مسکن در طرح اقدام ملی مسکن نیز گفت: 2500 واحد از پروژه های 4500 واحد تعریف شده، در قالب برنامه اقدام ملی مسکن دولت تعریف شده است و یکی از این پروژه‌ها، پروژه 1200 واحدی شهر اندیشه است که با حضور وزیر راه و شهرسازی کلنگ زنی شده است.
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن ادامه داد: همچنین پروژه‌های دیگری در بافت‌های فرسوده تهران، اراک و مشهد تعریف شده است؛ در شهرهای جدید نیز پروژه‌هایی تعریف شده است که از جمله آن می توان به پروژه 550 واحدی شهر جدید صدرا اشاره کرد.
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن با بیان اینکه با رشد 10 برابری تعریف پروژه های مسکونی در یکسال گذشته خوشبختانه وعده جهش بزرگ در فعالیت های گروه محقق شد، تاکید کرد: کماکان این آمادگی در شرکت وجود دارد تا در صورت تامین زمین با حمایت و سیاست های دولت، ظرفیت تعریف پروژه های مسکونی را حتی تا 10 هزار واحد مسکونی افزایش دهیم.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000