معاون بازآفرینی و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان فارس:

۱۱۶۰ واحد مسکن مهر در استان فارس افتتاح شد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۶/۰۴
علی گودرزی از افتتاح هزار و ۱۶۰ واحد مسکن مهر همزمان با هفته دولت در استان فارس خبر داد و گفت: پرونده مسکن مهر استان فارس تا دی‌ماه سال جاری بسته می‌شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علی گودرزی، معاون بازآفرینی و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان فارس از افتتاح هزار و ۱۶۰ واحد مسکن مهر در ۱۰ شهر مختلف این استان همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: عمده این واحدها در شهرهای شیراز، نیریز، نورآباد و اقلید بود.
وی افزود: ۵۳۵ واحد از این تعداد به صورت خودمالکلی و ۶۳۵ واحد نیز به صورت تفاهمنامه سه‌جانبه و اجاره ۹۹ ساله ساخته شده است.

گودرزی با بیان اینکه شروع ساخت این واحدها به سال ۹۰ تا ۹۱ باز می گردد عنوان کرد: به صورت میانگین حدود ۱۲۰ میلیارد تومان هزینه ساخت این واحدها شده که ۳۵ درصد این مبلغ به صورت تسهیلات پرداخت شده است.

وی گفت: در روزهای آینده نیز افتتاح چند مجتمع خدمات روبنایی در سطح شهرهای استان افتتاح می‌شود.

وی، باقیمانده طرح مسکن مهر استان فارس را هزار و ۶۰۰ واحد اعلام کرد و گفت: ساخت این واحدها نیز در دی‌ماه سال جاری و همزمان با سفر ریاست محترم جمهور به استان به اتمام می‌رسد تا بدین ترتیب پرونده مسکن مهر استان فارس تا پایان سال بسته شود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000