طرح اقدام ملی تولید مسکن در استان سمنان آغاز شد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۶/۰۶
مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت ۴۹۲ واحد مسکونی در قالب اقدام ملی پروژه‌های مشارکتی تولید مسکن در استان سمنان همزمان با سراسر کشور با حضور استاندار سمنان برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مراسم آغاز عملیات اجرایی ۴۹۲ واحد مسکونی طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن، صبح دیروز به مناسبت هفته دولت با حضور آشناگر استاندار سمنان، حسن بیگی نماینده شهرستان دامغان ، دهقان مدیرکل راه و شهرسازی استان و جمعی از مسوولین استانی در شهرستان دامغان برگزار شد.

در این برنامه اقدام ملی قرار است، ۴۰۰هزار واحد مسکونی تا پایان دولت دوازدهم ساخته شود که در مرحله اول از ۱۰۲هزار واحد در کشور، در استان سمنان نیز ۴۹۲ واحد مسکونی در عرصه ای به وسعت ۳۷۴۱۰.۷۳ متر مربع در محلات هدف در چهار شهر سمنان ۳۰۸ واحد، دامغان ۱۴۰ واحد، گرمسار ۳۲ واحد و سرخه ۱۲ واحد ساخته خواهد شد.

در ادامه این مراسم دهقان مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان در تشریح نحوه اجرا و سرمایه گذاری این طرح ملی افزود؛ در این طرح زمین محل ساخت به عنوان آورده ادارات کل راه و شهرسازی تعیین شده که پس از طی مراحل فراخوان و انتخاب پیمانکار و تنظیم قرارداد، زمین جهت ساخت با سرمایه گذاری پیمانکار به وی تحویل خواهد شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000