مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان:

۶۰ سایت مسکن مهر به شهرداری‌ها واگذار شد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۶/۱۲
از مجموع ۶۷ سایت مسکن مهر در استان اصفهان، تعداد ۶۰ سایت برای خدمت‌رسانی به شهرداری‌ها واگذار شده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حمیدرضا امیرخانی مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان ، مجموع واحدهای مسکن مهر استان اصفهان را ۷۶ هزار عدد عنوان کرد و گفت: این تعداد در شهرهای بالا و پایین ۲۵ هزار نفر قرار دارد که عمده آن تکمیل و به متقاضیان تحویل شده است.

وی باقی‌مانده طرح مسکن مهر استان اصفهان را ۷۰۰ واحد برشمرد و گفت: از این تعداد ۵۲۹ واحد در شهرهای شاهین‌شهر، قهجاورستان و شهرضا آماه افتتاح است؛ همچنین ۴۹ واحد دیگر این طرح در شهرستان شهرضا قرار دارد و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان مهرماه تکمیل و به مالکان تحویل می‌شود تا پرونده مسکن مهر استان بسته شود.

امیرخانی با اشاره به اینکه تعداد دیگری واحد مسکن مهر نیز در شهرهای جدید استان وجود دارد، اضافه کرد: این واحدها در شهرهای جدید بهارستان و مجلسی تکمیل شده است و تنها در شهر جدید فولادشهر ۴۰۰ واحد مسکن مهر وجود دارد که تا پایان سال جاری تکمیل و به اتمام خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع ۶۷ سایت مسکن مهر استان، تعداد۶۰ سایت به شهرداری‌ها تحویل شده است و در حال رایزنی هستیم تا هفت سایت باقی‌مانده نیز در قالب صورت‌جلسه‌ای به زودی به شهرداری تحویل داده شود و خدمات ارایه شده به مردم و مالکان واحدهای مسکونی از سوی شهرداری ارایه شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص زیرساخت‌ها و سرانه‌های مربوط به سایت‌های مسکن مهر استان اصفهان نیز گفت: در این سایت‌ها از نظر زیرساختی مشکلی وجود ندارد؛ بخشی از سرانه‌‌ها نظیر مدارس و مساجد تکمیل شده و بخش‌هایی نیز در دست ساخت است.

وی خاطر نشان کرد: واحدهای مسکن مهر استان اصفهان با بهترین کیفیت ساخته و تکمیل شده است و مسوولان طرح مسکن مهر نیز در بازدید از این واحدها به این امر صحه گذاشته‌اند که این کیفیت ساخت نیز ناشی از کار و تلاش انبوه‌سازان و آگاهی و مطالبه‌گری مردم و مالکان بوده است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000