مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس:

مهلت به مالکان واحدهای مسکن مهر پردیس

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۶/۱۳
سید مهدی هدایت از فرصت یک هفته‌ای مالکان واحدهای مسکونی پروژه‌های مسکن مهر در شهر جدید پردیس برای خرید عرصه خبر داد و به آنان توصیه کرد از این فرصت استفاده کنند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سیدمهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به اینکه متقاضیان خرید عرصه طرح مسکن مهر در شهر جدید پردیس تنها یک هفته فرصت دارند که این عرصه را با قیمت‌های کنونی بخرند، گفت: با توجه به اینکه یک هفته تا پایان مهلت کارشناسی دوباره قیمت عرصه در پروژه‌های مسکن مهر شهر جدید پردیس باقی‌مانده است ما طبق قانون وظیفه داریم قیمت‌های کنونی را به‌روزرسانی و به مالکان این واحدها اعلام کنیم. بنابراین تلاش کردیم پیش از اتمام این مهلت به مالکان واحدهای مسکونی اطلاع‌رسانی کنیم تا از این فرصت برای خرید عرصه واحد خود به صورت اختیاری استفاده کنند.

وی افزود: با اتمام این مهلت، مطابق قانون وظیفه داریم با قیمت کارشناسی روز عرصه‌ها را به مالکان واگذار کنیم و چون مهلت ارزیابی طبق قانون سه‌ماهه اعلام شده است باید این ارزیابی‌ها را مجددا انجام دهیم.

هدایت با اشاره به ارزش افزوده پروژه‌های مسکن مهر شهر جدید پردیس و حجم پروژه‌های در دست تکمیل و افتتاح در بخش‌های مختلف این شهر جدید به مالکان واحدهای مسکونی پروژه‌های مسکن مهر توصیه کرد از این مهلت استفاده و عرصه را خریداری کنند.

وی عنوان کرد: همکاران ما در بخش واگذاری عرصه همکاری خوبی با صاحبان واحدهای مسکونی دارند و ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های لازم در این خصوص تامین شده است تا فرآیند خرید عرصه در کوتاه‌ترین مدت انجام گیرد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، اعتبار قیمت‌های به‌روز شده و جدید را سه ماه عنوان و اعلام کرد: دخالتی در قیمت‌گذاری‌ها نداریم و این امر بر عهده کارشناسان است اما قطعا نگاهمان در این خصوص حمایتی است؛ پیش از این نیز قیمت واگذاری عرصه تقریبا یک چهارم تا یک پنجم قیمت روز بود که نشان از نگاه حمایتی در این خصوص دارد.

وی در گفت‌وگو با بخش خبری ساعت ۱۹ شبکه خبر تلویزیون بار دگر به مالکان واحدهای مسکونی پروژه‌‌های مسکن مهر در این شهر جدید توصیه کرد از این فرصت یک هفته‌ای برای خرید عرصه استفاده کنند تا با افزایش قیمت در قیمت‌گذاری جدید مواجه نشوند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000