شرکت فناوری اطلاعات ناواکو اعلام کرد:

تسهیل پرداخت اقساط با نرم افزار بانک مسکن«پرنا»

شرکت فناوری اطلاعات ناواکو سرویس اختصاصی پرداخت اقساط برای دارندگان «مسکن‌کارت» را روی نرم‌افزار پرداخت همراه «پرنا» فعال کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، یکی از نرم‌افزارهای پرداخت همراه بانک مسکن که توسط شرکت فناوری اطلاعات ناواکو طراحی و عملیاتی شده، نرم‌افزار «پرنا» است. دارندگان مسکن کارت با استفاده از این نرم‌افزار می توانند خدمات متنوعی را به صورت غیرحضوری دریافت کنند.

عمده خدمات قابل ارایه از طریق همراه بانک مسکن را می توان با نصب نرم افزار پرنا روی تلفن های همراه هوشمند نیز به سادگی دریافت کرد و برای این منظور نیازی به اخذ رمز منحصر به فرد و خاصی از شعبه نیست، بلکه صرفا با در اختیار داشتن اطلاعات کارت و نیز اخذ رمز دوم (اینترنتی) از یکی از دستگاه‌های خودپرداز بانک مسکن، دسترسی به طیف وسیعی از خدمات بانکی از طریق نرم افزار پرنا میسر می شود.

هم اکنون کلیه دارندگان دستگاه های هوشمند اندرویدی از نسخه اندروید 4.4 به بالا، قادر به نصب و بهره برداری از نرم افزار پرداخت الکترونیک پرنا هستند. کاربران دستگاه‌های هوشمند با سیستم عامل IOS نیز به زودی قادر خواهند بود با دریافت پرنا از کلیه مارکت‌های معتبر، آن را روی دستگاه خود نصب کنند.

با استفاده از نرم‌افزار پرنا در حال حاضر خدمات گوناگونی قابل دریافت است که از آن جمله می توان به پرداخت الکترونیک عوارض به صورت مستقیم یا شارژ برچسب ETC، پرداخت اقساط تسهیلات بانک مسکن از تمامی کارت های عضو شتاب، ثبت نام در سامانه ETC، استعلام و پرداخت بدهی طرح ترافیک خودرو، خرید شارژ تلفن همراه، پرداخت انواع قبوض خدماتی، کارت به کارت از مبدا بانک مسکن به تمامی کارت‌های عضو شتاب و به زودی از مبدا تمامی بانک ها، خدمات پذیرندگان بانک مسکن(مشاهده و پیگیری تراکنش ها)، درخواست ثبت پذیرندگی و شرکت در قرعه کشی ها اشاره کرد.

پرنا علاوه بر کمک به توسعه بانکداری الکترونیک در کشور، اهداف دیگری همچون حذف هزینه های ناشی از چاپ پول در کشور وعرضه خدمات پرداخت آسان در بازار مصرف، رفع نگرانی ها و مشکلات مردم در پرداخت های الکترونیک روزمره و ارائه راهکارهای آسان در زمینه پرداخت پول در بسترهای تجارت الکترونیک را نیز دنبال می‌کند.

هموطنان عزیز می توانند برای دریافت این اپلیکیشن به آدرس شرکت فناوری اطلاعات ناواکوwww.navaco.ir و یا parna.navaco.org مراجعه نمایند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000