تسریع در روند اجرای مسکن مهر شیرگاه

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۳۹۸/۰۷/۰۳
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی از تسریع در روند اجرایی مسکن مهر شیرگاه خبر داد .
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سیراله جعفری رییس اداره راه و شهرسازی سوادکوه عنوان نمود: تنها راه پیشرفت پروژه های مسکن مهر را تعامل همدلی و همکاری دستگاههای خدمات رسان دانست.

وی تصریح کرد: احداث واحدهای مسکن مهر با هدف توسعه و اجرای عدالت به اجرا در آمده تا بتوان از این طریق گام های ارزنده ای در جهت رشد و شکوفایی جامعه برداشت.

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان گلوگاه اظهار داشت : پروژه ۲۲۴ واحدی مسکن مهر شیرگاه در سه فاز که فاز اول ۳۶ واحد و در سه بلوک ۱۲ واحدی و فاز دوم ۶۰ واحد در ۵ بلوک ۱۲ واحدی و فاز سوم ۱۲۸ واحد در ۸ بلوک که سه بلوک آن شامل ۲۴ واحد و ۵ بلوک آن ۱۲ واحد می باشد.کل فازهای اول و دوم و همچنین ۴۸ واحد از فاز سوم تحویل متقاضیان شده است.

وی یادآور شد : از مجموع ۱۲۸ واحد فاز سوم ۸۰ واحد با قیمانده با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد در حال احداث است که پیمانکار مربوطه (شرکت زرین بنای صالح )مشغول اجرای عملیات است.

گفتنی است؛ مبلغ تسهیلات فاز سوم به ازای هر واحد ۴۰۰ میلیون ریال بوده و قدر السهم آورده ی هر متقاضی مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال می باشد.اعتبار هزینه شده تا مرحله ی تحویل ۱۶۰ میلیارد ریال برآورد می شود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000